Ile zarabia obsada Riverdale? Kto jest bogatszy - Cole Sprouse, Lili Reinhart, KJ Apa czy...

2020-07-14 14:03 mm
Obsada Riverdale - Cole Sprouse, Camila Mendes, Lili Reinhart i KJ Apa
Autor: Matt Winkelmeyer/Getty AFP/East News

Czy to prawda, że zarobki obsady Riverdale po pierwszym sezonie podskoczyły aż dwukrotnie? Ile naprawdę zarabiają Cole Sprouse, Lili Reinhart, KJ Apa i inni aktorzy Riverdale? Kto z nich jest najbogatszy? Na Hotplota.pl sprawdzamy plotki i fakty na temat zarobków obsady jednego z najpopularniejszych seriali ostatnich lat.

Spis treści

  1. KJ APA
  2. COLE SPROUSE
  3. LILI REINHART
  4. CAMILA MENDES

Serial "Riverdale" już od 4 sezonów nie schodzi z czołówki listy najpopularniejszych produkcji telewizyjnych, a jego aktorzy z roku na rok awansowali do grona najpopularniejszych gwiazd małego ekranu. Czy moda na "Riverdale" przekłada się na zarobki aktorów tego serialu? Ile dostaje za każdy odcinek obsada "Riverdale" i jak wyglądają majątki gwiazd serialu po 4 latach od premiery pierwszego odcinka?

Przyjrzyjmy się dokładniej zarobkom najpopularniejszych gwiazd "Riverdale". Na Hotplota.pl sprawdzamy, ile zarabiają KJ Apa, Lili Reinhart, Cole Sprouse i Camila Mendes.

KJ APA

Ile zarabia serialowy Archie, czyli KJ Apa?

Według ustaleń dziennikarzy Variety odtwórca roli Archiego jest jednym z czterech najlepiej opłacanych aktorów Riverdale. Z publikacji tego magazynu wynika, że KJ Apa za każdy odcinek "Riverdale" dostaje od producentów 40 tysięcy dolarów.

Przypomnijmy, że dotąd powstało łącznie 76 epizodów "Riverdale", co dawałoby KJ Apie przychód wysokości ponad 3 mln dolarów. Na tyle też według amerykańskich dziennikarzy szacowany jest majątek aktora.

KJ Apa z Riverdale
Autor: JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

COLE SPROUSE

Minimalnie młodszy z braci Sprouse to kolejny z najlepiej zarabiających aktorów "Riverdale". Podobno to właśnie on miał początkowo grać rolę Archiego, ale sam zaproponował, że weźmie na siebie ciężar ożywienia postaci Jugheada. Ponieważ jednak według planów nie była to główna postać serialu, w początkowej fazie Cole Sprouse miał dostawać po 20 tys. dolarów za każdy odcinek "Riverdale". Później jednak producenci docenili jego wkład i podwoili stawkę.

"Riverdale" nie jest pierwszą pracą Cole'a Sprouse. Aktor i jego brat Dylan zdążyli już wcześniej zarobić sporo monet w wytwórni Disneya. W ubiegłym roku jego majątek szacowany był na 8 mln dolarów.

Cole Sprouse
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

LILI REINHART

Była dziewczyna Cole'a Sprouse to jedna z najważniejszych gwiazd "Riverdale", a więc i ona może poszczycić się całkiem niezłymi zarobkami. Podobnie, jak jej koledzy z planu, Lili dostaje podobno za każdy epizod 40 tys. dolarów, co daje około 880 tys. za sezon.

Majątek Lili Reinhart szacowany jest obecnie na około 6 milionów dolarów.

Lili Reinhart z Riverdale
Autor: Invision/Invision/East News

CAMILA MENDES

Kiedy Camila Mendes została zatrudniona do roli Veroniki Lodge, nie miała prawie żadnego doświadczenia. Producenci "Riverdale" szybko jednak przekonali się, że warto było jej zaufać.

Dziś fanom trudno wyobrazić sobie, że Veronica grana jest przez inną aktorkę, a Camila - podobnie, jak pozostała trójka najważniejszych aktorów z obsady "Riverdale" - odbiera co sezon prawie 900 tys. dolarów wypłaty.

Obecnie majątek 26-letniej gwiazdy szacowany jest na 3 miliony dolarów.

Camila Mendes z Riverdale
Autor: RAVL, OSPO/Backgrid/East News
NAJNOWSZE