Matthew Perry NIE W FORMIE! Miał problem z wyjściem z budynku! [ZDJĘCIA]

2020-07-03 23:22 nk
Matthew Perry
Autor: SPOT, SOVE/Backgrid/East News

Matthew Perry w ostatnim czasie zdaje się wyglądać coraz gorzej. Nie da się ukryć, że prawie 51-letni gwiazdor serialu Przyjaciele ma jakieś problemy - najpewniej zdrowotne. Spora otyłość jest tylko jednym z nich. Paparazzi przyłapali serialowego Chandlera, kiedy z dużym trudem wyszedł z biurowca w Beverly Hills. Perry słaniał się na nogach i przytrzymywał murów budynku!

Matthew Perry sławę zawdzięcza roli Chandlera Binga w serialu Przyjaciele. Kultowa produkcja doczekała się 10 sezonów. Premierowe odcinki przestały być emitowane w 2004 roku, jednak sit com nadal ma ogromną rzeszę fanów i - co znamienne - wciąż zdobywa nowych!

Serial Friends przyniósł całej obsadzie międzynarodową rozpoznawalność i ogromne pieniądze. Nie wszyscy z sześciorga odtwórców głównych ról dobrze poradzili sobie z nagłym awansem do czołówki Hollywood.

Matthew Perry wiele lat temu już przyznał się do uzależnienia od alkoholu i narkotyków. Aktor zapewniał, że poradził sobie z demonami przeszłości i wiedzie zdrowy tryb życia. Nowe zdjęcia zdają się zaprzeczać temu ostatniemu twierdzeniu...

Matthew Perry ledwo chodzi?!

W ciągu ostatnich tygodni fotoreporterzy kilkukrotnie obfotografowali aktora w miejscach publicznych. Nowe zdjęcia zdradzają chorobliwą wręcz otyłość gwiazdy Friends. Czy to ona stoi za problemami Matthew Perry'ego z motoryką? Ostatnio Perry odsłonił niemal całą gołą pupę, wysiadając z samochodu...

Najnowsze zdjęcia aktora są jeszcze bardziej niepokojące. Matthew Perry miał duży problem z wyjściem z jednego z biurowców w Beverly Hills. Świadkowie twierdzą, że aktor miał problemy z wzięciem oddechu. Do tego cały czas trzymał się muru, aż do momentu, w którym pod samo wejście podjechał po niego SUV. Matthew Perry ruszył do niego mocno chwiejnym krokiem. Kiedy zaś wsiadł, od razu odpalił papierosa.

Również mina Matthew Perry'ego na zdjęciach paparazzi nieświadczy o dobrym samopoczuciu...

Hotplota.pl: The Rock organizuje wielki koncert; Matthew Perry pokazał pośladki

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE