Mata

i

Autor: AKPA Mata ruszył ze sprzedażą preordera nowej płyty

Mata szykuje premierę albumu w Dzień Matki. Wysoka cena odstrasza fanów

2023-03-10 9:23

Mata wydaje pierwszy z trzech albumów w tym roku. W Dniu Kobiet, 8 marca, ruszył preorder, a premiera zapowiedziana jest na Dzień matki, 26 maja 2023. Ku zaskoczeniu fanów, cena nie zachęca do zakupu. Internauci, w komentarzach miażdżą rapera.

Mata wystartował z preorderem pierwszej z trzech płyt, które mają się ukazać w tym roku. Na stronie SBM Label ruszyła sprzedaż. Nie wiadomo jednak ile i jakie kawałki znajdą się na krążku. Choć w ostatnim czasie pojawiły się nowe numery - "2 Izoteki" oraz "Młody Paderewski", nie wiadomo, czy usłyszymy je na płycie. Cały projekt owiany jest wielką tajemnicą. A dla wszystkich zainteresowanych ważne info - album można zamawiać już od 8 marca 2023. Natomiast premiera planowana jest na 26 maja 2023, czyli w Dzień Matki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jest akt oskarżenia dla Maty. Raper odpowie przed sądem za posiadanie marihuany

Cena za "<33" poraża fanów

Jedna rzecz mocno rzuca się w oczy. To pojawiająca się cyfra "3". Album bowiem nosi tytuł "<33", a jego cena wynosi 133,33 zł. Intrygująco wysoka cena, jak za płytę. Fani nie kryją oburzenia, a w sieci można przeczytać tego typu komentarze: "DO CZEGO TO DOSZŁO ŻE JAKIŚ ŁAK WOŁA 133 ZŁ ZA SWOJĄ PŁYTE". Nie wykluczone jednak, że preorderowe wydanie zrobione będzie w formie boxa, w którym znajdą się gadżety dla fanów. 

Young Leosia - pierwszy wywiad o polskim rapie, płycie i fundacji z Matą