Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski od dawna są ZARĘCZENI?

2020-03-24 15:20 nk
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Autor: WBF

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski to jedna z ulubionych par Polaków. Choć oboje podróżnicy dość mocno chronią swoją prywatność, czasem zdarza im się uchylić rąbka tajemnicy, jeśli chodzi o ich relację. Wygląda na to, że Przemek kossakowski właśnie wygadał się w kwestii "statusu" ich związku!

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski od prawie dwóch lat wzbudzają zainteresowanie Polaków. Choć to jedna z bardziej tajemniczych par rodzimego showbizu, to także jedna z tych najsympatyczniejszych. Martyna i Przemek mają ze sobą wiele wspólnego - pracują w telewizji, kochają podróże, mają dar zjednywania sobie ludzi i... cenią sobie własną prywatność. Tych dwoje naprawdę rzadko mówi o swojej relacji. A kiedy już to robi - to robi z to z dużą klasą i ciepłem.

Już w listopadzie 2018 roku pojawiały się plotki, jakoby Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski mieli się wkrótce zaręczyć. Do oficjalnych oświadczyn miało dojść podczas zbliżających się wówczas świąt Bożego Narodzenia. Czy doszło do nich? O tym oczywiście oboje zainteresowani milczeli... aż do teraz!

Wygląda na to, że Przemek Kossakowski delikatnie wygadał się, nazywając Martynę swoją "narzeczoną" w najnowszym odcinku programu Down The Road. Zespół w Trasie.

Ponieważ Wojciechowska jest idolką jednego z uczestników, który w trakcie kręcenia programu obchodził swoje imieniny, Przemek postanowił zrobić mu niespodziankę i połączyć się z ukochaną przez kamerkę na żywo.

Michał, który obchodził imieniny, okazał się być zagorzałym fanem programów Martyny Wojciechowskiej i kilkakrotnie w trakcie wyprawy wypytywał o moją narzeczoną.

- wyjaśnił Kossakowski w 7. odcinku Down the Road. Zespół w Trasie.

Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE