Julia Wieniawa ma dość życia celebrytki - zrezygnuje z kariery?

i

Autor: AKPA Julia Wieniawa ma dość życia celebrytki - zrezygnuje z kariery?

Julia Wieniawa ma dość życia celebrytki! "Zmęczyłam się". Zrezygnuje z kariery?!

2022-06-20 10:21

Julia Wieniawa to popularna polska aktorka i wokalistka, która zagrała w wielu głośnych produkcjach i właśnie wydała swoją debiutancką płytę. W najnowszym wywiadzie przyznała jednak, że ma już serdecznie dość celebryckiego życia. Czy to oznacza koniec jej kariery?

Julia Wieniawa debiutowała na deskach teatru, a rozpoznawalność przyniosła jej rola Pauliny w serialu "Rodzinka.pl". W ostatnich latach młoda gwiazda wystąpiła w wielu głośnych produkcjach, jak "W lesie dziś nie zaśnie nikt" i "Jak pokochałam gangstera", a także zaczęła spełniać się wokalnie. Jej debiutancka płyta "Omamy" została entuzjastycznie przyjęta, a pierwszy duży koncert okazał się sukcesem. Mimo to Julia Wieniawa przyznała, że ma dość życia na świeczniku, a kariera w show-biznesie mocno daje jej się we znaki.

Julia Wieniawa ma dość życia celebrytki - zakończy karierę?

Julia Wieniawa odstawiła aktorstwo i skupiła się na rozwijaniu kariery muzycznej, bo - jak przyznała - scena to jedyne miejsce, gdzie może robić to, co kocha, na własnych zasadach. W wywiadzie dla magazynu Party wyznała, że kariera w show-biznesie bardzo ją wyczerpała i ma dość nieustannej krytyki i braku prywatności. Podkreśliła też, że chce być rozpoznawana jako artystka - aktorka i wokalistka, nie celebrytka czy influencerka.

Nie ukrywam, że trochę zmęczyłam się walczeniem o fajne role, udowadnianiem wszystkim, że jestem coś warta i reprezentuję sobą coś więcej niż tylko uśmiech na Instagramie. [...] Nie chcę być nazywana influencerką, bo uważam, że to słowo, przynajmniej w mojej głowie, jest nacechowane pejoratywnie. [...] Wolę być nazywana aktorką lub wokalistką - wyznała Julia Wieniawa w wywiadzie dla Party.

Aktorka przyznała bez ogródek, że wieczne krytykanctwo i umniejszanie jej sprawiło, że ma zwyczajnie dość celebryckiego życia. Nie zmienia to jednak faktu, że kocha to, co robi, i za nic nie zrezygnowałaby ze swojej ścieżki. To powinno zatem uspokoić jej fanów - Julia Wieniawa nie zamierza kończyć kariery, a zwyczajnie kontynuować ją na własnych zasadach.

Mimo że została mi odebrana beztroska, nie zamieniłabym swojego życia na żadne inne - wyznała.

Początki kariery wielkich gwiazd

Pytanie 1 z 6
Klub Przyjaciół Myszki Miki wylansował sporo gwiazd. Kto stawiał w nim swoje pierwsze kroki?