Spalona Marta Wierzbicka pozuje bez stanika. Brak kremu z filtrem musi boleć

2021-05-06 16:03 es
Marta Wierzbicka
Autor: WBF

Marta Wierzbicka poleciała na Seszele. Aktorka odpoczywa na rajskiej wyspie, pośród bujnej roślinności i na wspaniałych plażach. Jak to na wakacjach - pogoda rozpieszcza. Gwiazda najwyraźniej bardzo tęskniła za słońcem. Tak bardzo, że nie doceniła jego mocy... Efekt? Marta Wierzbicka pokazała fanom spalone ciało. AŁĆ!

Podobnie jak wiele gwiazd Marta Wierzbicka nie mogła się doczekać lata w Polsce. Dlatego gwiazda wybrała się na egzotyczne wakacje. Obrała kierunek na Seszele. Rajskie wyspy, pokryte bujną roślinnością z pięknymi plażami, okalane niebieską wodą. Ależ zazdrościmy!

Wygląda na to, że Marta Wierzbicka bardzo stęskniła się za słońcem. Tak bardzo, że nie doceniła jego mocy i zapomniała o kremie z filtrem. Efekt wygląda niepokojąco!

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Spalona słońcem Marta Wierzbicka pozdrawia z wakacji

Marta Wierzbicka zapytała swoich obserwatorów, czy chcą zobaczyć jej wakacyjne stories. Gwiazda wypoczywa na Seszelach. Pokazała spacery po plaży, malownicze widoki oraz... poparzenie słoneczne.

Na jednym ze zdjęć na Instastories Marta Wierzbicka opala się, leżąc na ręczniku. Jednak już kilka ujęć później mamy o wiele mniej przyjemny widok... Gwiazda kompletnie się spaliła!

Marta Wierzbicka topless zaprezentowała wakacyjną opaleniznę. Żeby fani mieli porównanie, nieco zsunęła dół kostiumu. Mamy nadzieję, że aktorka ma pod ręką krem na oparzenia. I kolejnym razem zapamięta - krem z filtrem to podstawa.

Zobacz dokąd podróżują inne polskie gwiazdy:

NAJNOWSZE