Nowe zdjęcia Adele zachwycają! Wokalistka opublikowała je z okazji 33 urodzin

2021-05-05 18:30 es
Adele
Autor: NBC/ SNL/Ferrari Press/East News

Adele jest jedną z niewielu gwiazd, które na co dzień mało korzystają z social mediów. Posty na jej instagramowym profilu pojawiają się nawet nie co kilka dni, ale raczej co kilka tygodni! Jednak obok takiej okazji, jak 33 urodziny Adele nie mogła przejść obojętnie. Wokalistka opublikowała swoje nowe zdjęcia. Internauci są zachwyceni!

Adele to jedna z niewielu gwiazd, które mimo ogromnej sławy bardzo cenią swoją prywatność. W social mediach trudno szukać zdjęć jej domu, czy z prywatnych wyjść. Możecie też zapomnieć o codziennych live'ach czy Q&A. Jednak taka okazja, jak 33 urodziny musi być uczczona na Instagramie! I nawet Adele o tym wie.

Odmieniona Adele świętuje 33 urodziny

W ostatnim czasie kariera Adele nieco zwolniła. Gwiazda odsunęła się od show-biznesu po rozwodzie. W tym czasie gwiazda zawalczyła o swoje zdrowie. Przeszła na dietę, zaczęła sporo ćwiczyć i efektownie schudła. Śmiało można powiedzieć, że po rozwodzie z Simonem Koneckim wokalistka wprowadziła w życiu rewolucję.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Efekty są zniewalające. Nowe zdjęcia Adele wprawiły internautów w osłupienie. Wokalistka wygląda rewelacyjnie! Jedno ze zdjęć to czarno-biały portret. Na kolejnym widzimy Adele pływającą w jakimś egzotycznym akwenie. Kolejna fotka przedstawia obracającą się Adele. Z rozpuszczonymi włosami i w takiej sukience wygląda jak latynoska gwiazda!

- KOCHAM CIĘ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️🙌🙌

-100 lat królowo

- Wyglądasz zjawiskowo

- Adele!!! Jesteś wszystkim!!

To tylko niektóre z licznych komentarzy, które pojawiły się pod nowym wpisem.

Hotplota.pl także życzy Adele 100 lat!

Nie tylko Adele spektakularnie schudła! Zobacz metamorfozę Rebel Wilson!

NAJNOWSZE