Marta Linkiewicz topless pod prysznicem. "Wysportowane ciało najlepiej wygląda nago"

2021-10-28 13:18 mm

Marta Linkiewicz nie przestaje szokować. Linkimaster zamieściła na Instagramie kolejne rozebrane zdjęcia. Tym razem celebrytka pokazała się topless pod prysznicem. W komentarzu pod fotkami Linkiewicz wyjaśnia, że wysportowane ciało najlepiej wygląda... NAGO. Zgadzacie się?

Jakiś czas temu Marta Linkiewicz mocno zmieniła swój wizerunek obcinając włosy niemal do zera. Te zdążyły już nieco odrosnąć, ale na pewno jedno pozostaje u Linkimaster niezmienne: celebrytka wciąż uwielbia szokować i na jej Instagramie raczej nie znajdziemy zbyt wielu słodkich foci.

Nie znaczy to jednak, że na Insta Linkimaster wieje nudą. O nie, tego na bank nie można jej zarzucić! Najlepszy dowód to najnowsze focie z jej profilu. Marta Linkiewicz postanowiła nieco rozgrzać fanów wrzucając zdjęcia topless, zrobione pod prysznicem.

Marta Linkiewicz: "Wysportowane ciało najlepiej wygląda nago"

Jeśli ktoś wciąż nie może przyzwyczaić się do jesiennej aury i marznie na samą myśl o wyjściu z domu, Linkimaster spieszy z pomocą.

Chłodno dziś, więc dodałam dwie gorące fotki

- tak Marta Linkiewicz na swoim Insta Stories zachęcała w czwartkowe popołudnie fanów do zerknięcia na jej konto. A tam pojawiły się dwa zdjęcia zrobione Linkimaster przez Magdę Lizakowską pod prysznicem.

Wysportowane ciało najlepiej wygląda nago 💋🤷🏼‍♀️😜🎀😋

- stwierdziła w opisie przy fotkach Linkimaster. I choć jej zdjęcia nie są zupełnie nagie, to i tak na pewno rozgrzeją niejednego fana.

Dawid Kwiatkowski - piosenka Nieważne PIERWSZY RAZ na żywo w ESKA LIVE

Czuje się jakbym wykupił premium

❤️‍🔥 seksowna bestia ❤️‍🔥

Wygrywasz wszystko 🙌

- piszą fani pod zdjęciami Linkimaster topless.

Co myślicie o "wysportowanym ciele" Marty Linkiewicz? Ostre treningi robią robotę?

Sonda
Czy Linkimaster jest wysportowana?
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE