Lila Janowska jak Emily Alyn Lind? Influencerka porównywana do gwiazdy "Plotkary"

2021-10-28 10:26 mm
Lila Janowska i Emily Alyn Lind z serialu Plotkara
Autor: instagram.com / Lila Janowska, Cover Images/East News

Lila Janowska zdradziła, że wiele osób porównuje ją do Emily Alyn Lind, która pojawiła się w nowej odsłonie serialu "Plotkara". Czy rzeczywiście polska influencerka jest podobna do tej amerykańskiej aktorki?

Lila Janowska nie zwalnia tempa i z każdym miesiącem coraz odważniej rozpycha się w polskich social mediach. Jej profil na Instagramie śledzi już prawie pół miliona osób. Nie jest to może tak dużo, jak w przypadku Wersow czy Friza, ale mimo to Lila załapała się do pierwszej dziesiątki rankingu najpopularniejszych polskich instagramerów, w którym brano pod uwagę nie tylko liczbę obserwujących, ale także ich aktywność.

Faktycznie, trzeba przyznać, że Lila Janowska ma wyjątkowo dobry kontakt ze swoimi fanami, często nawiązując do tego, co internauci piszą jej w wiadomościach lub komentarzach. Na przykład ostatnio influencerka nawiązała do głosów, w których fani porównują ją do młodej amerykańskiej aktorki, Emily Alyn Lind. Możemy ją oglądać w serialu "Plotkara", którego Lila Janowska jest wielką fanką.

Lila Janowska jak Emily Alyn Lind?

Influencerka pochwaliła się niedawno na swoim Insta Story, że właśnie pochłania nowe odcinki serialu "Plotkara", który cieszy się dużą popularnością na jedej z platform streamingowych. Przy okazji Lila Janowska przypomniała, że wiele osób porównuje ją do Emily Alyn Lind, która występuje w Gossip Girl.

Dawid Kwiatkowski - piosenka Nieważne PIERWSZY RAZ na żywo w ESKA LIVE

W nowej plotkarze gra Emily Alyn Lind czyli typiara z Opiekunki do której cały czas mnie porównujecie, więc oglądajcie sobie serialik ze mną w roli głównej :)

- napisała Lila Janowska na Insta.

Czy rzeczywiście Lila Janowska przypomina Emily Alyn Lind? Amerykańska aktorka jest w podobnym wieku - w maju 2021 skończyła 19 lat. Podobnie jak Lila jest blondynką i chyba na ogół podobnie się maluje. Co do rysów twarzy, ocenę pozostawiamy Wam ;)

Emily Alyn Lind z serialu Plotkara
Autor: Jose Perez / SplashNews.com/East News
Emily Alyn Lind z serialu Plotkara
Autor: Janet Mayer / SplashNews.com/East News
NAJNOWSZE