euro 2024

Marina zdradziła, co Wojciech Szczęsny robi zawsze przed meczem. To dzięki temu broni niemalże każdy strzał?

2024-06-17 14:16

Pierwszy mecz reprezentacji na Euro 2024 za nami. W niedzielę 16 czerwca drużyna Michała Probierza przegrała 1-2 z Holandią. Jednym z jaśniejszych punktów naszej reprezentacji był bramkarz reprezentacji Wojciech Szczęsny. Okazuje się, że golkiper Biało-Czerwonych ma stałą rutynę, którą wykonuje przed każdym meczem.

Wojciech Szczęsny bez wątpienia jest jednym z filarów naszej drużyny narodowej. Swoimi bramkarskim paradami zachwyca od lat zarówno w reprezentacji, jak i podczas meczów Serie A. To właśnie dzięki jego stoickiemu spokojowi oraz umiejętnościom Polacy wychodzili niejednokrotnie z opresji. Do tej pory rozegrał w biało-czerwonych barwach 83 mecze, a aż w 34 z nich nie puścił żadnego gola. Jego pozycja w bramce reprezentacji Polski jest od lat niezagrożona. Szczęsny był bohaterem sparingów przed EURO 2024, które Polacy rozegrali na Stadionie Narodowym z Ukrainą i Turcją. Także podczas pierwszego spotkania w ramach EURO 2024 Wojciech Szczęsny zaprezentował znakomitą formę, broniąc między innymi strzał Virgila van Dijka w pierwszej połowie meczu.

Wojciech Szczęsny po meczu z Czechami

To Wojciech Szczęsny robi przed każdym meczem

Nasi piłkarze, podobnie, jak wielu z nas, mają swoje rutynowe zachowania, które wykonują przed każdym spotkaniem. Marina Łuczenko-Szczęsna uchyliła nieco rąbka tajemnicy i zdradziła, co Wojtek Szczęsny robi przed każdym meczem.

Przed każdym meczem do mnie dzwoni i zawsze siedzi w autobusie, bo przemieszczają się z hotelu na mecz. Dzwoni i mówi: "kochanie, jadę już na mecz". Ja go ściskam, całuję, wysyłam mu pozdrowienia, powodzonka, takie nasze pierdółki, ale zawsze musi ze mną porozmawiać. Raz chyba było, że nie udało mu się do mnie dodzwonić, bo miałam jakąś pracę, ale i tak wygrał mecz. Bardzo się wspieramy - powiedziała piosenkarka.

Czy właśnie w tym tkwi sukces naszego golkipera?