Gwiazdy

Marina rzadko mówi o problemach w ciąży. Tym razem zrobiła wyjątek

2024-06-10 17:47

Jakiś czas temu Marina ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Piosenkarka i żona bramkarza reprezentacji Polski w piłce nożnej, Wojciecha Szczęsnego publikuje w swoich mediach społecznościowych sporo zdjęć, między innymi również z sesji ciążowej. Artystka niechętnie jednak dzieli się szczegółami przebiegu ciąży, jednak tym razem opowiedziała nieco więcej o tym, jak się czuje.

W marcu Marina i Wojciech Szczęsny ogłosili, że niebawem ponownie zostaną rodzicami. Para, która doczekała się wspólnie sześcioletniego synka Liama, tym razem powita na świecie córeczkę. Marina, zanim ogłosiła szczęśliwą nowinę, na jakiś czas ograniczyła swoją aktywność w mediach społecznościowych, gdyż, jak wspomniała w InstaStories, chciała uniknąć "wystawienia się na ocenę innych". Jednak od momentu oficjalnego ogłoszenia ciąży, piosenkarka ponownie regularnie publikuje nowe posty, w których możemy podziwiać jej ciążowe krągłości.

MaRina o byciu mamą, The Voice Kids i własnym reality-show! Będzie jak Doda?

Marina mówi o trudnościach w trakcie ciąży

Choć na Instagramie piosenkarki widzimy ją promieniejącą i uśmiechniętą, to Marina w ostatnim InstaStories przyznała, że boryka się z pewnymi trudnościami.

Ciężko! Ciężko się śpi już, brzuch już daje się we znaki. Późno chodzę spać, bo nie mogę zasnąć, wstaje bardzo wcześnie, bo nie mogę już dłużej tak spać. Puchnę... im cieplej na dworze - mówiła piosenkarka.

Podkreśliła jednak, że mentalnie czuje się znakomicie i świetnie znosi ciążę, co widać między innymi w najnowszym teledysku zatytułowanym "Baby Mommy", który właśnie ukazał się w sieci. Przyznała jednak, że niektóre "dolegliwości" sprawiają jej nieco problemów.

No mnóstwo jest takich detali, o których człowiek zapomina. Po pierwszej ciąży myślałam, że już wszystko wiem, jestem na wszystko przygotowana, a tu jednak... w drugiej zupełnie inaczej. Na pewno to, że mam w brzuszku dziewczynkę, jest to druga ciąża, od poprzedniej minęło sześć lat, więc to wszystko daje się we znaki, ale jest to warte - wyznała piosenkarka.

Marina wyznała również, iż pewne rzeczy związane z ciążą postanowiła zachować dla siebie, gdyż są one zbyt osobiste.

Nie pokazuje tych gorszych momentów, bo kiedy je mam, to jestem skupiona na tym momencie... z najbliższymi i nie mam wtedy pomysłu, żeby pokazywać - powiedziała gwiazda.