Co za gest!

Wojciech Szczęsny pokazuje klasę nie tylko na boisku. Tym gestem rozczulił fanów

2024-06-13 9:23

Przed nami jedna z największych imprez piłkarskich - Mistrzostwa Europy. Polscy piłkarze po meczach sparingowych z Ukrainą i Turcją, które rozegrali na Stadionie Narodowym w Warszawie, udali się do Hanoweru, gdzie znajduje się ich baza podczas EURO 2024. Ich przyjazd wzbudził zainteresowanie fanów, którzy tłumnie przybyli, aby zobaczyć naszych reprezentantów. Podczas spotkania z kibicami Wojciech Szczęsny po raz kolejny pokazał wielką klasę.

Wojciech Szczęsny - bramkarz reprezentacji Polski i Juventus FC jest jednym z filarów naszej drużyny. Jego niezwykłe umiejętności, a także siła charakteru i stoicki spokój uratowały polską drużynę przed nie jedną opresją. Wojciech Szczęsny był także jednym z bohaterów podczas ostatnich sprawdzianów kadry trenera Michała Probierza na Stadionie Narodowym. Nic więc dziwnego, że cieszy się ogromną sympatią kibiców.

Wojciech Szczęsny po meczu z Czechami

Euro 2024. Wojciech Szczęsny ponownie pokazał klasę

Pierwsze spotkanie w ramach EURO 2024 polscy piłkarze rozegrają już w najbliższą niedzielę, 16 czerwca. O godzinie 15:00 na Volksparkstadion w Hamburgu zmierzą się z mistrzami Europy z 1988 roku - Holandią. Reprezentanci Polski podczas tych mistrzostw zakwaterowani są w Hannowerze, który jest nie tylko bazą noclegową, ale i treningową naszych piłkarzy. Pojawienie się Biało-Czerwonych w hotelu wzbudziło ogromne zainteresowanie kibiców, którzy czekali przed budynkiem, aby móc zdobyć autograf czy pamiątkowe zdjęcie. Jednym z piłkarzy, który zawsze chętnie spotyka się z fanami, jest Wojciech Szczęsny. Także tym razem nasz bramkarz chętnie rozdawał autografy i pozował do zdjęć. W pewnym momencie jedna z kobiet zapytała:

Panie Wojtku, czy mogę dać tego małego kibica do ręki?

Wojciech Szczęsny bez zastanowienia odpowiedział:

Pewnie! - i wziął chłopca na ręce i zapozował z nim do zdjęcia pytając go o imię.

Po chwili ostrożnie podał chłopca mamie, która czekała na niego po drugiej stronie barierki. Nagranie szybko obiegło sieć, a fani są zgodni, że Wojciech Szczęsny pokazał ogromną klasę.

Klasy nie kupisz

Brawo, tak to powinno wyglądać

Tak wyglada wielki piłkarz. Gest mega - to tylko nieliczne komentarza fanów, którzy docenili postawę piłkarza.