Marina

i

Autor: Screen/Instagram/@marina_official Piosenkarka pokazała pokój syna

Gwiazdy

Marina pokazała pokój syna. Pastelowe kolory i urocze dodatki

2024-03-28 12:21

Marina Łuczenko pokazała w mediach społecznościowych pokój swojego syna. Zobacz, jak w przeuroczy sposób udekorowała przestrzeń Liama. Rządzą tu pastelowe kolory i nowoczesny, ale bardzo przytulny styl.

Wojciech Szczęsny jest ostatnio na ustach wszystkich w związku z zapewnieniem Polskiej drużynie awansu do Euro 2024. Na co dzień Marina i Wojciech, wraz ze swoim synem Liamem mieszkają we Włoszech, gdzie Szczęsny od 2017 roku jest piłkarzem Juventusu Turyn. Marina w jednym z wywiadów szczerze wyznała, że choć kocha Włochy, za Turynem nie przepada - Tam psy du** szczekają. Nie lubię tego Turynu za bardzo - powiedziała piosenkarka w rozmowie z "Party" w 2023 roku. Rodzina Szczęsnych ma jednak alternatywę. Mogą spędzać czas w położonym pod Warszawą domu otoczonym lasem lub w hiszpańskiej Marbelli, gdzie posiadają przepiękną nieruchomość.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Marina Łuczenko-Szczęsna kiedyś i dziś. Zanim wyszła za Wojciecha Szczęsnego, spotykała się m.in. z Łozo i Mrozem

"Tinder? Spoko, umówiłem się z psem na spacer"| WYWIADEX Radio ESKA Iza Zabielska

Marina nagrała Liama w jego pokoju

Ciężarna Marina, Wojciech i ich syn Liam obecnie przebywają w Polsce. Piosenkarka nagrała krótki filmik prezentujący front ich domu, a na stories umieściła krótkie nagranie z pokoju 6-latka. Willa robi fantastyczne wrażenie, a dziecięcy pokój z pewnością skradnie serce niejednego internauty, który lubi nowoczesne i przytulne wnętrza.

We wnętrzu widzimy drewnianą podłogę ozdobioną jasnym dywanem w modną szachownicę, na którym znajduje się uroczy stolik z krzesełkami. Przy oknie znalazło się stylowe biurko, gdzie chłopiec trzyma swoje bibeloty. Duże wrażenie robi ściana, na której znajduje się angielska boazeria w kolorze zgaszonej mięty oraz tapeta w paski, które tworzą klimat całego pokoju. Jak wam się podoba taka aranżacja?

Pokój Liama

i

Autor: Screen/Instagram/@marina_official Wnętrze domu Mariny i Wojciecha Szczęsnych
Pokój Liama

i

Autor: Screen/Instagram/@marina_official Wnętrze domu Mariny i Wojciecha Szczęsnych