Gwiazdy

Marina Łuczenko-Szczęsna kiedyś i dziś. Zanim wyszła za Wojciecha Szczęsnego, spotykała się m.in. z Łozo i Mrozem

Marina Łuczenko-Szczęsna to nie tylko piękna polska WAGs, ale także znana piosenkarka. Zanim na dobre trafiła do show-biznesu, brała udział w muzycznych talent-show. Pamiętacie, jak kiedyś wyglądała? Zanim związała się z Wojciechem Szczęsnym, była dziewczyną Mroza, a jeszcze wcześniej spotykała się z Łozo.

Spis treści

  1. Marina Łuczenko-Szczęsna: początki kariery 
  2. Skąd pochodzi Marina Luzenko-Szczęsna i ile ma lat? 
  3. Z kim spotykała się Marina? 
  4. Marina Łuczenko-Szczęsna jest w drugiej ciąży 
  5. Jak kiedyś wyglądała Marina? 

Marina Łuczenko-Szczęsna: początki kariery 

Marina Łuczenko swoją przygodę z muzyką rozpoczęła już jako dziecko. Jako absolwentka szkoły muzycznej, brała udział w wielu konkursach i przeglądach dla dzieci i młodzieży. W 2003 roku wzięła udział w finale krajowych eliminacjach do 1. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Później przyszedł czas na telewizyjne talent-show. Marina wzięła udział m.in. w "Szansie na sukces", "Drodze do gwiazd" i "Pokaż co potrafisz". 

Rozpoznawalność przyniósł jej udział w międzynarodowym konkursie „New Wave” w 2007 roku. Artystka zajęła w nim trzecie miejsce. Dziś ma na swoim koncie trzy albumy studyjne. 

Widzowie kojarzą ją również m.in. jako jedną z uczestniczek 7. edycji Tańca z Gwiazdami oraz aktorkę z serialu "39 i pół". 

Skąd pochodzi Marina Luzenko-Szczęsna i ile ma lat? 

Marina przyszła na świat 3 lipca 1989 roku w Ukrainie. Gdy miała zaledwie dwa lata, jej rodzice przeprowadzili się do Polski, skąd pochodzą jej dziadkowie. Rodzina osiedliła się w Stalowej Woli, gdzie młoda dziewczyna rozpoczęła swoją przygodę z muzyką. 

Artystka ma dziś 34 lata. 

Z kim spotykała się Marina? 

Marina, jako znana wokalistka, od lat wzbudza zainteresowanie mediów. Głośno było m.in. o jej związku z Wojciechem "Łozo" Łozowskim, którego poznała w 2008 roku, podczas nagrań "Tańca z Gwiazdami". Członek zespołu Afromental i gwiazda pop coraz częściej pojawiali się w swoim towarzystwie, jednak starali się ukryć swój związek. 

W 2010 roku media obiegła informacja o rozstaniu dwójki muzyków. 

Zakochaliśmy się w sobie na maksa. Jego pasją też jest muzyka. Myślałam, że będziemy się wzajemnie wspierać i rozumieć. Nie udało się. Zawiodłam się - mówiła, tuż po rozstaniu, w rozmowie z "Party". 

Czytaj także: Żony i dziewczyny polskich piłkarzy wiodą luksusowe życie

Pod koniec tego samego roku serce Luczenko skradł inny muzyk, Łukasz "Mrozu" Mróz. Choć i w tym przypadku artystka niewiele mówiła o swojej miłosnej relacji, zrobiła wyjątek w "Dzień Dobry TVN". - Takich rzeczy nie da się ukryć, odwrócić uwagi. (...) Ukrywaliśmy się, żeby nie było, że coś robimy na siłę - mówiła. 

Już wiosną 2011 roku fani dowiedzieli się o rozstaniu Mariny i Mroza. Artystka stwierdziła, że lepiej dogadują się jako przyjaciele niż będąc w związku.  

Marina Łuczenko-Szczęsna jest w drugiej ciąży 

Z bramkarzem Wojciechem Szczęsnym Marina zaczęła się spotykać w 2013 roku. To on zobaczył zdjęcie pięknej wokalistki i postanowił zrobić wszystko, by ją poznać. Piłkarz nie ukrywa, że musiał się bardzo postarać, by zdobyć jej numer telefonu. 

Jego starania się jednak opłaciły. Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko zostali parą, a w 2015 roku sportowiec oświadczył się ukochanej. Rok później, w Gracji, odbył się ich ślub. 

30 czerwca 2018 roku na świecie pojawił się synek pary, Liam. W marcu 2024 roku Marina podzieliła się fantastyczną nowiną o kolejnej ciąży, a fani natychmiast pospieszyli z gratulacjami. 

Jak kiedyś wyglądała Marina? 

Gdy Marina Łuczenko-Szczęsna pojawiła się w show-biznesie, miała zaledwie osiemnaście lat. Od tego czasu dość mocno się zmieniła, jednak niezmiennie zachwyca urodą! 

Zobacz w galerii, jak kiedyś wyglądała Marina. 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w młodości onieśmielała urodą. Niewiele się zmieniła!