Marina i Anna Lewandowska na meczu Polska-Albania. Pod nogami dzieci... podeptany szalik

2021-09-03 6:52 mm
Anna Lewandowska z córką na meczu Polska Albania
Autor: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

W czwartek 2 września Polska reprezentacja w piłce nożnej pokonała drużynę z Albanii 4:1 w eliminacjach do mistrzostw świata. Mecz Polska Albania śledziły z trybun rodziny niektórych piłkarzy. Na Stadionie Narodowym pojawiły się m.in. Anna Lewandowska oraz Marina Łuczenko-Szczęsna. Obie dziewczyny wrzuciły na Instagram fotki z meczu. Niestety pod jedną z nich gwiazdy zostały skrytykowane. Powód? Szalik z barwami narodowymi podeptany przez dzieci gwiazd.

Marina Łuczenko-Szczęsna i Anna Lewandowska tym razem mogą być dumne ze swoich mężów i ich kolegów z reprezentacji. Biało-Czerwoni wykonali plan i pokonali Albanię w pierwszym z bardzo ważnych spotkań w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata.

Jak to zazwyczaj bywa po wygranych meczach, na Instagramie żon piłkarzy krótko po spotkaniu pojawiły się fotki z trybun. Anna Lewandowska i Marina Łuczenko-Szczęsna śledziły mecz Polska Albania wspólnie - i wspólnie zapozowały wraz z dziećmi do jednej z fotek.

Niestety panie zaliczyły małą wpadkę, którą natychmiast wytknęli czujni fani. Chodzi o szalik w narodowych barwach Polski, który depczą dzieci gwiazd. 

Zdeptany szalik :(

@annalewandowskahpba czasami warto zobaczyc co jest pod nogami, swoimi i dziecka, a nie tylko myśleć, żeby "wydłużyć noge( nie hejtuje) ten zdeptany szalik... na meczu Narodowym...

- piszą niektórzy fani pod wspólną fotką żon piłkarzy.

Oczywiście uwagi o podeptanym szaliku to tylko nieliczne z komentarzy, a w znakomitej większości wpisów fani skupiają się na pięknej grze Polaków i ważnym zwycięstwie naszej reprezentacji.

Dodajmy, że Robert Lewandowski w meczu Polska-Albania strzelił 70. gola dla reprezentacji Polski. 

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 27.08
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE