Georgina Rodriguez ścięła włosy! Jak teraz wygląda dziewczyna Cristiano Ronaldo?

2021-09-02 16:50 mm
Georgina Rodriguez, dziewczyna Cristiano Ronaldo
Autor: Rex Features/East News

Georgina Rodriguez to jedna z najjaśniej błyszczących gwiazd 78. Festiwalu Filmowego w Wenecji. Dziewczyna Cristiano Ronaldo, która od samego początku imprezy zachwyca publiczność i fotografów, dodatkowo pokazała się w zupełnie nowej fryzurze. Partnerka portugalskiego piłkarza ścięła włosy! Zobaczcie, jak teraz wygląda!

Georgina Rodriguez to jedna z tych gwiazd, które potrafią skraść niemal każde show. Choć partnerka Cristiano Ronaldo niewiele ma wspólnego z kinem, to jednak właśnie ona jest jedną z najbardziej obleganych gwiazd 78. Festiwalu Filmowego w Wenecji.

W środę 1 września dziewczyna Cristiano Ronaldo pojawiła się na Festiwalu w zupełnie nowej fryzurze. Georgina Rodriguez niespodziewanie ścięła włosy, i to tuż przed samą imprezą!

Back to black 🖤

- napisała partnerka CR7 pokazując na swoim Instagramie zdjęcia z Wenecji. Ale przecież dobrze wiedziała, że uwaga fanów nie skupi się na gustownym czarnym kostiumie, a na nowej fryzurze!

Jak teraz wygląda Georgina Rodriguez? Zdjęcia dziewczyny Cristiano Ronaldo po ścięciu włosów znajdziecie poniżej, w galerii Hotploty. Zobaczcie i dajcie znać, jak Wam się podoba Georgina po metamorfozie!

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 27.08
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE