Oskarżony o przemoc Marilyn Manson nominowany do Grammy. "To obrzydliwe"

2021-11-24 14:13 es
Marilyn Manson
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Marilyn Manson od miesięcy wzbudza większe kontrowersje niż zazwyczaj. Muzyk został oskarżony o brutalną przemoc seksualną przez cztery kobiety. W międzyczasie zdążył dograć się do albumu DONDA Kanye Westa. Płyta zdobyła nominację do Grammy, a w internecie zawrzało.

Marilyn Manson od zawsze wzbudzał kontrowersje. Jednak jeszcze nigdy tak wielkie! Tym razem nie chodzi o wulgarne teksty czy nietuzinkowy wizerunek. Przeciwko muzykowi toczą się cztery procesy. Dotyczą wyjątkowo brutalnej przemocy seksualnej.

Między odpowiadaniem na pozwy Marilyn Manson znalazł chwilę, żeby współpracować z Kanye Westem przy jego nowym albumie DONDA. Płyta została bardzo ciepło przyjęta i otrzymała nominację do nagrody Grammy.

A razem z nią oskarżony o przemoc seksualną Marilyn Manson!

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Marilyn Manson z nominacją do Grammy

Znamy już tegoroczne nominacje do nagród Grammy. Nazwiska potencjalnych zwycięzców "muzycznych Oscarów" wzbudzają wielkie emocje. Wśród nich znalazł się oskarżony o brutalną przemoc seksualną Marilyn Manson. Doceniono jego wkład w album DONDA Kanye Westa.

Ta decyzja spotkała się z głośną krytyką na Twitterze.

- niech mi ktoś spróbuje wytłumaczyć jeszcze raz, w jaki sposób mężczyźni z ZARZUTEM napaści na tle seksualnym i przemocy seksualnej wobec kobiet mają zniszczone życie, gdy ocalone mówią o tym?

- nominacja Marilyna Mansona do nagrody Grammy to wielki policzek dla ofiar napaści na tle seksualnym i przemocy domowej. Jestem smutna i zmęczona.

- Marilyn Manson może wygrać w tym roku Grammy, to jest całkowicie obrzydliwe

- Marilyn Manson był dzisiaj nominowany do nagrody Grammy? Co? Poza przerażającym znęcaniem się, jakie wyrządzał kobietom przez dziesięciolecia… facet nie jest utalentowany.

Do kontrowersyjnej nominacji odniósł się dyrektor generalny The Recording Academy, Harvey Mason Jr.

Nie będziemy patrzeć na nic poza legalnością w ramach naszych zasad, czy to nagranie kwalifikuje się na podstawie daty i innych kryteriów. Jeśli tak, mogą się poddać do rozpatrzenia. To, co będziemy kontrolować, to nasze sceny, nasze występy, nasze wydarzenia, nasze czerwone dywany. Przyjrzymy się każdemu, kto poprosi o udział w tym i wtedy podejmiemy decyzje. Ale nie zamierzamy zajmować się ograniczaniem ludzi do przesyłania swoich prac, aby nasi wyborcy mogli o nich decydować.

Mówił.

Z nominacji z pewnością zadowolony jest Kanye West, który ruch #meetoo podsumował jako kontrolę umysłów z Orwella.

Największe dramy z Kanye Westem

Pytanie 1 z 6
Od czego zaczął się konflikt Kanye Westa z Taylor Swift.

Zobacz też:

NAJNOWSZE