Marilyn Manson oskarżony o zamykanie kobiet w DŹWIĘKOSZCZELNYM pokoju!

2021-11-16 13:27 AM

Marilyn Manson od lat wzbudza spore kontrowersje. Jego styl i sposób bycia od dawna jest mocno komentowany. Od jakiegoś czasu jest również oskarżany o nadużycia seksualne wobec swoich byłych dziewczyn. Kobiety odważnie ruszyły z zeznaniami. Ich słowa to mrożące krew w żyłach opowieści!

Marilyn Manson od kilku dobrych miesięcy oskarżany jest o nadużycia seksualne. Byłe dziewczyny zarzucają mu znęcanie się nie tylko seksualne, ale także psychiczne. Kilka pozwów przeciwko kontrowersyjnemu artyście trafiło już do sądu.

Na początku lutego Marilyn Manson został oskarżony przez swoją byłą dziewczynę Evan Rachel Wood. Później spadły na niego kolejne oskarżenia.

Media zaczęły podawać nowe szczegóły. Kolejne kobiety przybywały z opowieściami o drastycznych upodobaniach Mansona.

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Marilyn Manson zamykał kobiety w dźwiękoszczelnym pokoju?

Teraz znów zagraniczne serwisy wracają do sprawy. Jak podają, kontrowersyjny muzyk został oskarżony o zamykanie kobiet w dźwiękoszczelnym pokoju! Po co miał to robić?

Magazyn Rolling Stone postanowił bliżej przyjrzeć się sprawie i dotarł do drastycznych szczegółów. Marilyn miał mieć w domu dźwiękoszczelne pomieszczenie, w którym zamykał kobiety, jeśli uznał, że te dopuściły się „najmniejszych dostrzeżonych wykroczeń”. Jednym słowem pomieszczenie było pokojem kar.

Co ciekawe Ashley Walters, czyli była asystentka Mansona twierdzi, że ten często żartował i chwalił się pokojem. W jednym z wywiadów w 2012 roku Manson miał sam potwierdzić istnienie takiego pomieszczenia, mówiąc:

Jeśli ktoś jest zły, mogę go w nim zamknąć, jest dźwiękoszczelny.

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Z którą gwiazdą współpracuje McDonald's przy świątecznym menu?

Zobacz też gwiazdy, które miały problem z alkoholem

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE