Luksusy gwiazd

Margaret wyruszyła w luksusową podróż przez Europę. Taka wycieczka kosztuje majątek!

2024-03-08 12:14

Margaret odbyła niesamowitą podróż jednym z najbardziej luksusowych pociągów na świecie. Gwiazda pochwaliła się w mediach społecznościowych, jak wyglądała przejażdżka z Paryża do Wenecji pociągiem Venice Simplon-Orient-Express.

Margaret to jedna z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych gwiazd w Polsce. Jej piosenki zna niemal każdy, stacje radiowe chętnie puszczają jej kawałki, a artyści z przyjemnością nawiązują z nią liczne współprace. Ale piosenkarka może liczyć nie tylko na muzyczne kolaboracje, właśnie dostała zaproszenie do udziału w kampanii projektanta mody Jeana Paula Gaultiera, który jest autorem kostiumów w takich słynnych produkcjach, jak "Piąty element" Luca Bessona z 1997 roku, czy "Kika" Pedro Almodovara z 1993 roku. Jean Paul Gaultier jest również autorem kultowych perfum "Jean Paul Gaultier Classique", które są na rynku od 1993 roku. Teraz, projektant wypuścił zupełnie nową linię perfum "Scandal", a w związku z ich promocją, twórca zaprosił do współpracy wielu artystów, m. in. Margaret.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Margaret w stylizacji glam rock na czerwonym dywanie. Wyeksponowała czarną bieliznę

Margaret i Doda w girlsbandzie? Wredne Cip*nie mogą podbić rynek!

Margaret przemierza Europę luksusowym pociągiem

Margaret udała się niedawno do Francji na przymiarki kreacji autorstwa Jeana Paula Gaultiera, aby następnie wyruszyć w niezapomnianą podróż z Paryża do Wenecji kultowym i jednym z najdroższych pociągów na świecie Venice Simplon-Orient-Express. Z oficjalnej strony internetowej wynika, że taka wycieczka to koszt ok. 20 tys. złotych. Margaret może jednak zupełnie za darmo korzystać ze wszystkich dogodności, które oferuje przewoźnik, dzięki intratnej współpracy z projektantem.

Margaret zaprezentowała wnętrza pociągu, oprowadziła fanów po swojej kabinie, prezentując wielkie łóżko i łazienkę wykończoną marmurami - Zobaczcie na to, co tu jest. Sytuacja z marzeń. A tutaj? Jaka cute toaleta. I tak 26 godzin. Jedziemy z Paryża do Wenecji. Będziemy świętować nowy zapach - powiedziała piosenkarka.

Margaret pokazała również, jak spędza czas podczas podróży, a na miejscu odbyła się huczna impreza, gdzie wszyscy dobrze bawili się przy muzyce na żywo, a zaproszeni goście z różnych stron świata mieli okazję poznać i pobawić w swoim towarzystwie.