Mandaryna szczerze o ideale mężczyzny. „Zrezygnowałam z tych marzeń już dawno”

2021-11-27 17:59 AM
Mandaryna
Autor: WBF

O Mandarynie, czyli Marcie Wiśniewskiej głośno było nie tylko w kontekście muzycznym, ale także prywatnym. Małżeństwo z Michałem Wiśniewskim było jej najgłośniejszym związkiem. Choć ich rozstanie należało do burzliwych, to po latach ex para znów ma ze sobą dobry kontakt. A co słychać u piosenkarki? Wciąż szuka swojego ideału.

Związek Mandaryny i Michała Wiśniewskiego już dawno przeszedł do historii. Choć ich losy swego czasu śledziła cała Polska, to dzisiaj każde z nich żyje swoim życiem, a co niektórzy pewnie zapomnieli już, że ta para była kiedyś razem.

W zeszłym roku media obiegła informacja, że Marta rozstała się z ówczesnym partnerem, prawnikiem z Lublina. Jednak wokalistka ani myśli załamywać rąk i skreślać miłość. W rozmowie z portalem Jastrząb Post, była gwiazda Ich Troje zdradziła, co ceni w mężczyźnie.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Jaki jest zatem jej ideał? Tutaj Mandaryna daleka jest od szukania wymarzonego partnera.

Przystojny. To najważniejsze.

- zaczęła. Po czym szybko sprostowała słowa.

Oczywiście żartuję. Taki, który zaakceptuje mnie z moimi wszystkimi kolorami. Nie jestem księżniczką, która czeka na rycerza, na białym koniu. Zrezygnowałam z tych marzeń już dawno. Ciężko zakładać. Każde założenia, kto to powinien być, potem weryfikuje rzeczywistość, która jest zupełnie inna.

Na pewno uważam, że jeśli chodzi o związek, to powinno być dwoje ludzi, którzy się gdzieś uzupełniają, nakręcają, mają swoje dwa zbiory i pozwalają sobie żyć tak, jak chcą. Natomiast gdzieś ich łączy wspólny mianownik i to, co czują. Tak bym chciała, ale to nie jest łatwe. Chodzę na randki, ale na razie nie kliknęło.

- mówiła.

Trzymamy zatem kciuki, by w końcu „kliknęło”. :))

Zobacz też: Dziewczyny z Dubaju: Premiera z udziałem gwiazd

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE