Mama Taylor Swift znów choruje! Gwiazda nie ogłosi wielkiej trasy koncertowej

2019-11-03 17:05 kp
Taylor Swift
Autor: Hahn Lionel/ABACA/Abaca/East News

Polscy fani Taylor Swift są w wyjątkowo fantastycznej sytuacji - my już wiemy, że 3 lipca 2020 roku gwiazda wystąpi na Open'er Festivalu. Koncert w Polsce znalazł się wśród zaledwie kilku, które Tay ogłosiła po wydaniu nowej płyty. Światowego tournee z prawdziwego zdarzenia może jednak tym razem nie być. Wszystko przez stan zdrowia jej mamy!

Od wrześniowej premiery płyty Lover fani Taylor Swift z niecierpliwością czekają na ogłoszenie światowego tournee. Gwiazda słynie z niezwykłych koncertów na największych stadionach świata, a każda jej kolejna trasa koncertowa bije rekordy popularności. Wystarczy przypomnieć ostatnią trasę Reputation, w ramach której Tay dała 53 koncerty na czterech kontynentach, i wcześniejszą 1989 - wtedy zagrała 85 koncertów.

Tymczasem Taylor Swift wciąż nie ogłosiła światowego tournee z nową płytą. Wokalistka zapowiedziała jedynie 14 koncertów - w tym ten w Gdyni w ramach Open'er Festivalu. Dlaczego nie wyruszy w trasę z prawdziwego zdarzenia?

Taylor Swift - trasa Lover się nie odbędzie?

Wiele wskazuje na to, że Taylor Swift zwleka ze światowym tournee ze względu na mamę. W 2015 roku Andrea Swift usłyszała od lekarzy najgorszą diagnozę - nowotwór. Po udanym leczeniu i latach spokoju, na początku 2019 roku Tay zdradziła, że jej mama ma nawrót choroby. Teraz Tay chce być blisko niej.

Zmiany zachodzą nie tylko w mojej karierze, ale w moim życiu. Moja rodzina przechodzi teraz bardzo intensywny czas. Nie mogę jeździć na długie trasy i bez możliwości powrotu do domu, jeśli zajdzie taka potrzeba. Mam priorytety, które nie dotyczą teraz tylko trasy, a fani naprawdę szanowali to w przeszłości. Tutaj muszę podejmować właściwe decyzje. Tam, gdzie w moim życiu są znaki zapytania i rzeczy, które są naprawdę ważne dla mnie i mojej rodziny, muszę mieć trochę czasu w harmonogramie tras koncertowych i myślę, że to zrozumiałe.

- powiedziała Taylor Swift w ostatnim wywiadzie.

Fani z Polski mogą być spokojni i szczęśliwi - ich koncert to już pewniak. Pozostaje więc trzymać kciuki za mamę Taylor Swift!

NAJNOWSZE