Przed nami ostatni półfinał Mam Talent 2016! Kto wygra 5. odcinek LIVE i awansuje do wielkiego finału jesiennej edycji Mam Talent?
Półfinaliści Mam Talent, którzy wystąpią 19 listopada w 5. odcinku na żywo to m.in. niezwykle skoczna Kapela Ciupaga, gimnastyczka Emilia Rudnicka 16-letni Maciej Partyka oraz taneczna grupa NBDS TEAM. Co jeszcze czeka nas w 5. odcinku Mam Talent na żywo? Sprawdźcie listę uczestników piątego półfinału z 19 listopada 2016.
MAM TALENT 2016 - PÓŁFINALIŚCI: KTO WYSTĄPI W ODCINKACH NA ŻYWO?
W sobotę 19 listopada zobaczymy 5. półfinałMam Talent 2016. Ostatni półfinaliści wystąpią przez jury i zgromadzoną w studiu publicznością całkowicie na żywo.
Kim są uczestnicy Mam Talent z 19.11.2016?
Decyzją juryMam Talent 2016 półfinałybędą okazją do zaprezentowania się czterdziestki uczestników z tej listy:
- Acrodreams Andrzej Adamczyk Paweł Adamejtis Love Art Aryman Dawid Świstek Ayman Shmshown Barbara & Dave Aleksandra Bednarz Cezary Borowik Martyna Ciok Kapela Ciupaga Dynasty Workout ETC Mystique Youri Gregoire Hally & Savannah Country Jakub Herfort Leon Voci Marcelka Joo i Robert Ismen Mushegh Khachatryan Klezmafour Daria Kowolik Mateusz Lasowski NBDS Team Paulina Oporska Maciej Partyka Adrian "Just Edi" Pruski R-STYLE Maksymilian Rogowski Emilia Rudnicka SalsHall Orthodox Sebastian Frodyma Sienna Singers Kinga Strączek Michał Stochel Stiv i Loren V2 Who If Not You Willy Colombaioni Wolf Gang
32 uczestników z tej listy poznaliśmy w pierwszych czterech odcinkach live. Czas na ostatnią ósemkę!
Kto wystąpi w 5. odcinku Mam Talent 2016 na żywo? Poznajcie półfinalistów z 19.11.2016:
Zespół DYNASTY WORKOUT istnieje od roku. Tworzy go pięciu przyjaciół:
Rafał (20 lat) pochodzi z Opola, studiuje informatykę, Mateusz (19 lat), pochodzi z Radomia jest uczniem Technikum Informatycznego, Dawid (25lat), pochodzi z Brzegu, Piotr (28lat) pochodzi z Gliwic, na co dzień prowadzi własny klub sportowy, Jarosław (29 lat), pochodzi z Opola stara się realizować różne projekty sportowe organizując wyjazdy zawody itp.
Wspólna pasja zmotywowała ich do wyjścia przed szereg i pokazania szerszemu gronu publiczności czym jest trening z masą własnego ciała.
Inspirują ich różni ludzi ze świata street workoutu, którzy dają im motywację do treningu, wśród nich są tacy jak: Hannibal for King, Sensei BarSparta, Zoran Pesterac i wielu, wielu innych.
Mam Talent, 19.11.2016: KAPELA CIUPAGA
Góralski zespół wokalno - instrumentalny „KAPELA CIUPAGA’’ z Łącka istnieje od 2005 roku, a aktualnym ośmioosobowym składzie gra od 3 lat. Jest to grupa przyjaciół, którą połączyła miłość do muzyki góralskiej. Zespół gra bardzo żywiołowe utwory folkowe inspirowane głównie klimatami bałkanskimi, wegierskimi, słowackimi i cygańskimi . Wielką zaletą muzyków jest żywiołowe i radosne przekazywanie muzyki, które udziela się słuchaczom. Klimat muzyki wspiera bogate instrumentarium, gdzie obok skrzypiec, akordeonów i kontrabasu pojawiają się cymbały i altówka węgierska oraz cajon.
Kapela Ciupaga wielokrotnie występowała na scenach lokalnych, ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Zagrali około 100 koncertów, przy czym najdalszy w Erewaniu stolicy Armenii.
Mam Talent, 19.11.2016: SEBASTIAN FRODYMA
ebastian to 21 letni, pochodzący z Rzeszowa a mieszkający w Legnicy, kuglarz. Z wykształcenia jest logistykiem. Swoją przygodę z żonglerką zaczynał 7 lat temu od poi i fireshow. Ćwiczył samodzielnie oraz na konwentach kuglarskich wymieniając doświadczenia. Oprócz żonglerki poi, specjalizuje się w manipulacjach obręczami oraz żonglerce kontaktowej . Ukończył studium CHSTR w kierunkach drama i pantomima. Obecnie stara się żyć ze swojej pasji dlatego często prowadzi warsztaty z zakresu kuglarstwa i tańca.
Sebastian współpracuje z Teatrem Awatar i z grupą artystyczną Synergy Art.. Był asystentem reżysera podczas jednego z największych performansów wrocławskiego wydarzenia “Mosty’’. Występował na wielu prestiżowych galach kuglarskich, jest finalistą konkursu Cyrkulacje w Lublinie. Jako aktor i kuglarz wystąpił w spektaklu o Benjaminie Bilsym.
Mam Talent, 19.11.2016: HALLY & SAVANAH COUNTRY
Hally czyli Halina Miłoś to 60 letnia wokalistka, która na co dzień śpiewa w rodzinnym zespole ‘’Savannah Country’’ . Pochodzi ze Słupska, obecnie wraz z rodziną mieszka w Bydgoszczy. Już jako 4 latka przejawiała talent wokalny, występując przed rodziną. Fascynację muzyką country zaszczepił jej wujek z Nowego Yorku, to właśnie on nagrywał na magnetofon szpulowy bardzo dużo piosenek w tym stylu. Halina jako 14 -latka słuchała każdego dnia "Once a day," "Rose Garden" i innych szlagierów. Od tej pory losy Haliny nierozelwalnie łączą się z muzyką, współpracowała m.in. z big-bandem z Radia Pik w Bydgoszczy, reprezentowała woj bydgoskie na Ogolnopolskim przeglądzie Piosenki Radzieckiej w Inowrocławiu, oraz jako jedna z pierwszych kobiet na ‘’Pikniku Country’’ w Bydgoszczy.
Od 2000 r. aż do dziś, Halina gra koncerty Country z zespołem “Savannah Country’’, jest to zespół rodzinny który tworzy min. z synem i obecnym mężem. Zespół jest utytułowany i znany w kręgach muzyki country koncertują w kraju i za granicą.
Mam Talent, 19.11.2016: MUSHEGH KHACHATRYAN
Mushegh pochodzi z Armenii, od 8 miesięcy mieszka w Skawinie. Swoją przygodę z cyrkiem rozpoczął niemal 20 lat temu. Jako 12 latek rozpoczął naukę w szkole cyrkowej gdzie uczył się żonglerki, akrobatyki i balansowania. W trakcie nauki stwierdził, że chciałby nauczyć się czegoś innego, wtedy na jego drodze pojawił się artysta cyrkowy z Ukrainy, który jeździł na monocyklu. Dzięki niemu Mushegh został monocyklistą. Po 8 miesiącach treningów po raz pierwszy zadebiutował przed publicznością. Jednak dopiero 10 lat temu jego pasja stała się również pracą. Ze swoimi pokazami na monocyklu zjeździł ponad 10 krajów między innymi Meksyk, Indie, Tajwan, Makao, Włochy, Francję. Występował w hotelach, parkach tematycznych, cyrkach. Brał udział w festiwalach i przedstawieniach cyrkowo- teatralnych. Swoje umiejętności prezentował również w telewizji biorąc udział w armeńskiej, ukraińskiej, hiszpańskiej i czesko-słowackiej wersji MAM TALENT!. W wolnych chwilach zajmuje się tworzeniem stron internetowych.
Mam Talent,19.11.2016: EMILIA RUDNICKA
Gdy Emilka była w przedszkolu panie trenerki akrobatyki chodziły po różnych placówkach i szukały dzieci z predyspozycjami do trenowania akrobatyki. Jak się okazało Emilia nadawała się idealnie, więc zaproponowano jej naukę w Bydgoskim Klubie Sportów Gimnastycznych ,,Zawisza”. Trenowała do 18 roku życia, wtedy to poszła na akrobatyczną ,,emeryturę”. Jednak nie przestała ćwiczyć. Dzięki koleżance poznała czym jest akrobatyka powietrzna i jak można wykorzystać umiejętności sportowe do tworzenia pokazów artystycznych. Aktualnie sporadycznie uczy dzieci akrobatyki i skoków na trampolinie w Klubie OLIMPIJCZYK w Toruniu.
Ma na swoim koncie liczne osiągnięcia: wielokrotne mistrzostwo Polski, III miejsce na Mistrzpstwach Europy w Holandii w 2007 r, oraz VI miejsce na Mistrzostwach Świata w Glasgow w 2008 r.
Mam Talent, 19.11.2016: NBDS TEAMZespół istnieje od 2013 roku. Jej członkowie to wyselekcjonowany skład reprezentacyjny lubelskiej szkoły tańca NBDS prowadzonej przez Pawła PITZO Mazura i jego ekipę KBC. Skład grupy jest ruchomy – wynika on z dyspozycyjności tancerzy w danym sezonie. Obecny skład grupy długo się docierał - stały progres, wspólne wyjazdy, turnieje i projekty zweryfikowały go. Jak określają go sami członkowie grupy – teraz jest najlepiej. NBDS to prawdziwa paczka – członkowie grupy spędzają dużo czasu ze sobą poza sceną i salą treningową.
Są street-dancerami, na co dzień tańczą hip-hop, breakdance, popping, locking, house, vogue. Każdy tancerz jest specjalistą w jakiejś dziedzinie. Jako kolektyw łączą wspólny arsenał i robią swoisty mix. Oprócz tego starają się wychodzić z mainstreamowych trendów i szukają inspiracji w Soulu, Funku i Jazzie.
Jako zespół zdobyli 1 miejsce na ogólnopolskim turnieju SPAL TRAMPY 2014 w Gliwicach, są również finalistami RYTMU ULICY 2015 w Pile.
Mam Talent, 19.11.2016: MACIEJ PARTYKA
W trzeciej klasie podstawowej Maciej wziął udział pierwszym konkursie wokalnym, który wygrał. Konkursów, występów od tej chwili było coraz więcej, śpiewając coraz lepiej poznawał siebie.
Będąc uczniem szkoły podstawowej poszedł na nabór do Jasnogórskiego Chóru. Wraz z dwójką kolegów został wytypowany i zaproszony na pierwszą próbę. Ta przygoda trwa już 9 lat. Muzykę rozrywkową traktuje na równi z muzyką poważną. Jego indywidualne występy wpadły w pewną monotonię, stąd chęć udziału w programie, chciałby w ten sposób poszerzać swoje horyzonty, nie spocząć na laurach, na paru wygranych konkursów i kilku występów. Rodzina i przyjaciele od zawsze bardzo Macieja wspierają, wracają na jego występy, bo wiedzą, że śpiewa z miłością i pasją. Mama chyba nigdy nie opuściła żadnego ważnego występu syna.
Poza śpiewem Maciej uczył się grać na gitarze. Pomaga też znajomym gdy potrzebują nagrać jakiś kawałek, bo posiada prowizoryczne studio. Kocha sport. Uwielbia także gotować i dobrze zjeść.

i