Małgorzata Rozenek pokazała pokój dziecka! Miało być "dzidziusiowo ale męsko". Udało się?

2020-05-19 18:51 nk
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan już niebawem urodzi swoje trzecie dziecko. Na razie celebrytka przygotowuje się do porodu, z remontem domu włącznie! Żona Radosłąwa Majdana pokazała fanom pokoik swojego nienarodzonego jeszcze synka. Udało się osiągnąć wymarzony efekt? Wystrój robi wrażenie?

Małgorzata Rozenek-Majdan już niebawem urodzi synka. To będzie jej trzecie dziecko i jednocześnie pierwsze maleństwo Radosława Majdana. Termin porodu jest ponoć wyznaczony na początek czerwca 2020, więc już bardzo, bardzo niedługo.

Pokój dziecka Majdanów. Zachwyca?

Małgorzata Rozenek-Majdan jest ostatnio mniej aktywna w mediach społecznościowych. Zajmuje ją bowiem przygotowywanie domu na pojawienie się w nim nowego członka rodziny. Ostatnio Małgonia pokazała swoim fanom salon po odświeżeniu.

Tym razem przyszedł czas na pokazanie pokoju maleństwa. Sypialnia dla "dzidziusia Majdana", jak nazywa synka Małgosia Rozenek-Majdan, jest dopieszczona w każdym calu!

Pytaliście o pokój #dzidziuśmajdana 😁 wrzucam parę pierwszych fotek. Bardzo mi zależało, żeby było dzidziusiowo ale męsko😁 nie ma za dużo falbanek, ozdóbek, są szlachetne tkaniny, piękne proste dodatki i najpiękniejsze połączenie szarości z odrobiną nieba i gołębim kolorem. Jestem zachwycona 😍

- napisała Małgorzata Rozenek-Majdan i dodała: "już nie mogę się doczekać".

Podoba Wam się pokój dla "dzidziusia Majdana"?

Hotplota.pl: ślub Lady Gagi; Katy Perry nago; książka Emily Ratajkowski

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE