Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza sposób na idealną sylwetkę. Przestrzega jednej zasady!

i

Autor: Akpa

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza sposób na idealną sylwetkę. Przestrzega jednej zasady!

2023-06-19 10:46

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła podzielić się swoimi sposobami na idealną sylwetkę, której nie da się jej odmówić. Podczas wywiadu gwiazda wyznała, że trzyma się przede wszystkim jednej, naprawdę ważnej zasady. Odpuszcza sobie jedynie kilka razy do roku. Co robi, aby wyglądać perfekcyjnie? Wyjaśniamy!

Małgorzata Rozenek-Majdan od lat utrzymuje wręcz nienaganną sylwetkę. Choć gwiazda ma za sobą trzy ciąże, wciąż wygląda bajecznie. Jak się okazuje, nie jest to w pełni kwestia genów - kobieta ciężko pracuje przez cały rok, aby zachować idealną figurę. Podczas wywiadu ze Światem Gwiazd, postanowiła podzielić się swoim sekretem. Zdradziła, jaki jest jej sposób - i zdecydowanie nie każdy podołałby takim poświęceniom. Wiele osób ma problem z tym, aby przestrzegać zasady, która dla prowadzącej Dzień Dobry TVN jest wręcz podstawą. Rzadko pozwala sobie na odstępstwa, które mogłyby zaszkodzić jej kształtom!

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Rozenek uderza w hejterów. „Nie projektujcie na mnie swoich lęków”

"Zaśpiewasz to wybierasz kolejną piosenkę!" | Dokończ piosenkę 18 #Sanah

Małgorzata Rozenek-Majdan - dieta

Gwiazda TVN-u wygląda jak milion dolarów. Małgorzata Rozenek-Majdan przebyła trzy ciąże, jednak nadal może pochwalić się fantastyczną formą. Okazuje się, że aby to osiągnąć, przez prawie cały rok przestrzega diety. W rozmowie ze Światem Gwiazd przyznała, że ona sama uwielbia jeść słodycze i w większym stopniu odpuszcza sobie dwa razy w ciągu roku - jednym z takich momentów są oczywiście święta. Mimo swojego zamiłowania do słodkości, ma świadomość, że cukier jest trujący, wobec czego stara się go ograniczyć do minimum. Nie da się ukryć, że widać po niej na pierwszy rzut oka, iż wkłada w swój wygląd masę ciężkiej pracy. To zdecydowanie się jej opłaca!

ZOBACZ TAKŻE: Syn Małgorzaty Rozenek jest na nietypowej diecie. Powiedziała o skutkach zdrowotnych

Skoro wspomniałaś o tych tortach, to zastanawiam się, jaki jest ten sekret na idealną sylwetkę, skoro tutaj torty, tu słodkości, a jednak formę się trzyma? - zapytała dziennikarka.

To jest incydentalne. To jest tak, że jak już pozwalam sobie na słodycze, to nie robię sobie z tego powodu jakichś ogromnych wyrzutów, ale co do zasady wiem, że cukier jest trujący, jest niszczący, naprawdę. Dużo łatwiej mi w ciągu roku po prostu trzymać się tej diety, jak wiem, że na przykład w czerwcu będą dwa takie tygodnie, kiedy będę szaleć. Drugi taki czas w roku mam w grudniu, jak jest Boże Narodzenie. Wtedy też się obżeram słodyczami i kocham to - wyznała Małgorzata Rozenek-Majdan.