Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała niezwykły prezent dla Radosława. Henio zaczął chodzić!

2021-06-24 19:03 es
Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan nieco ponad rok temu urodziła trzeciego syna. A to znaczy, że wczoraj Radosław Majdan świętował po raz pierwszy Dzień Ojca. Ich syn przygotował na tę okazję niezwykły prezent. Henio Majdan zaczął chodzić! Co więcej, zadziało się to podczas meczu Polska-Szwecja. Radosław Majdan już wróży synowi piłkarską karierę.

23 czerwca celebruje się w Polsce Dzień Ojca. W tym roku Radosław Majdan po raz pierwszy mógł świętować. Nieco ponad rok temu po długich staraniach i trudnej drodze Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła mu syna. Para bardzo otarcie opowiadała o swoich trudnościach. Dlatego, gdy już udało im się spełnić marzenie o rodzicielstwie, nawet nie próbowali kryć, jak gigantyczna to dla nich radość.

Henio Majdan niemal od razu zawładnął Instagramami swoich rodziców i zdobył serca internautów. Na najnowszym nagraniu Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała, jaki piękny prezent dostał od syna Radosław Majdan.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Henio majdan zaczął chodzić w Dzień Ojca

W tym roku Dzień Ojca był szczególnie wyjątkowy. Tego dnia odbywał się mecz Polaków w ramach Euro 2020. I chociaż zakończył się wynikiem 3:2 dla Szwecji, polscy piłkarze i tak spisali się nieźle.

Tego dnia Radosław Majdan świętował swój pierwszy Dzień Ojca. Henio zadbał, by ta data dobrze zapadła mu w pamięć. Zaczął chodzić!

- RADZIU @r_majdan w przerwie meczu, w dniu Taty, Twój syn zaczął chodzić!!!! 😁❤️😁 taki dostałeś od syna prezent 💪😜 wracaj szybko ❤️❤️❤️

Napisała przejęta Małgorzata Rozenek-Majdan.

A skoro Henio Majdan postawił pierwsze kroki w czasie meczu, Radosław Majdan już wróży, że syn pójdzie jego śladami.

- To najlepszy prezent jaki mogłem sobie wymarzyć . 🥲😁 Nie chcąc nic sugerować kochanie, ale skoro nasz Synek zaczął chodzić w dzień ojca, podczas meczu naszej Reprezentacji, to chyba…⚽️💪🤩👍

Myślicie, że syn Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława majdana zostanie piłkarzem?

NAJNOWSZE