Małgorzata Rozenek-Majdan

i

Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan dostała od Radosława PSA! To dobry pomysł na prezent?

2021-06-28 10:52

Gang Majdana znów się powiększył! Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się na Instagramie drugim prezentem urodzinowym od Radosława. Mąż celebrytki podarował jej na urodziny psa! Zobaczcie zdjęcia Franceski i co fani Małgorzaty Rozenek piszą o prezencie urodzinowym od Radka.

Od urodzin Małgorzaty Rozenek-Majdan minęło już trochę czasu, ale celebrytka wciąż jest w urodzinowym nastroju. A to za sprawą oryginalnego prezentu od własnego męża. Radosław Majdan podarował swojej ukochanej... psa.

Małgorzata Rozenek pochwaliła się niecodziennym prezentem urodzinowym za pośrednictwem Instagrama. Na profilu gwiazdy pojawił się post z trzema zdjęciami dokumentującymi wręczenie solenizantce czworonożnego żywego podarunku o imieniu Francesca.

>> Małgorzata Rozenek-Majdan ma 43 lata? Po obejrzeniu TYCH zdjęć trudno uwierzyć

Radzio mnie woła: pamiętasz jak mówiłem, że mam dla Ciebie drugi prezent urodzinowy... ?Poznajcie Franceskę ? Aaaaaaa Kocham ich !!!!!#franceska #gangmajdana

- napisała na Instagramie Małgorzata.

Sonda
Co myślisz o dawaniu w prezencie żywych zwierząt?

Czy pies to dobry pomysł na prezent?

Specjaliści od lat powtarzają, że dawanie psów i innych zwierząt w prezencie nie jest najlepszym pomysłem. Często okazuje się, że obdarowywany nie był gotowy na taki podarunek, przez co psy i koty nierzadko kończą w schroniskach, albo - co jeszcze gorsze - na ulicy. Takie głosy pojawiły się zresztą także pod postem Małgorzaty. "Kto daje sobie psy na prezent. Przecież to nie zabawka…" - pisze jeden z fanów gwiazdy TVN.

W tym przypadku jednak możemy być chyba spokojni, bo w domu Majdanów psiak nie jest żadną nowością. Radosław i Małgorzata mają już pod dachem buldoga francuskiego. Podobno to właśnie pies pomógł małemu Heniowi w nauce chodzenia :)

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW