Małgorzata Rozenek-Majdan na planie Projektu Lady! Jej spodnie i buty przyciągają uwagę!

2020-07-11 21:00 RD
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan po narodzinach dziecka bardzo szybko wróciła do pracy. Nie było jednak innego wyjścia. Teraz gwiazda telewizji TVN pokazuje kulisy powstawania programu Projekt Lady. Zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Małgorzata Rozenek-Majdan niedawno została mamą. Niestety, w związku z pandemią koronawirusa gwiazda bardzo szybko musiała wrócić na plan zdjęciowy programu „Projekt Lady”. Jednak dla Małgosi nie był to absolutnie żaden problem. Wszystko dlatego, że stacja TVN stworzyła jej bardzo sprzyjające warunki do pracy. Gwiazda podkreśliła, że chciałaby żeby wszyscy pracodawcy tak bardzo dbali o swoich pracowników. To jednak chyba nierealne…

Tymczasem Małgosia pokazała na swoim profilu na Instagramie jak wyglądają przygotowania do jej występu w programie „Projekt Lady”. Styliści, makijażyści, fryzjerzy. Gwiazda potwierdziła, że na jej wygląd wpływ ma cały jej „beauty team”. Małgosia przyznała, że ze wszystkimi zna się tam bardzo dobrze, dlatego praca sprawia jej przyjemność. Fani na jednym ze zdjęć zwrócili jednak uwagę na spodnie i buty Małgosi. Zobaczcie sami:

Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE