Gwiazdy też trafiają za kratki! Wiedzieliście, że ONI siedzieli w więzieniu?

2020-07-11 8:30 es

Życie gwiazd nie zawsze jest usłane płatkami róż... Mimo sławy i pieniędzy to wciąż są ludzie, którzy muszą przestrzegać prawa. A co się dzieje, gdy tego nie robią? Trafiają za kratki! Zobaczcie, które gwiazdy zamieniły swoje wille na cele.

Wszyscy chyba znamy powiedzenie - najtrudniej spada się z wysokiego konia. Coś w tym jest! Wyobraźcie sobie, że wiedziecie cudowne życie, pełne luksusów. Drogie samochody, piękne posiadłości. Imprezy do rana w towarzystwie innych sław. A nagle, pewnego dnia trafiacie do więzienia. Niewygodne łózka, podłe jedzenie, rygor i brak asystentów, wykonujących za was obowiązki. Koszmar? Dla niektórych gwiazd to wspomnienia!

Mogłoby się wydawać, że mając sławę i kasę, można się wymykać sprawiedliwości. O tym, że to nie prawda boleśnie przekonało się kilka gwiazd.

Gwiazdy, które trafiły do więzienia

Jedną z najbardziej znanych celebrytek za kratkami jest Paris Hilton. Wszyscy pamiętamy ikoniczne zdjęcie zapłakanej gwiazdki, która usłyszała wyrok. Za złamanie warunków ugody i jazdę pod wpływem trafiła do więzienia.

Z tego samego powodu za kratki trafiła Khloe Kardashian. Jednak gwiazda wyszła zaledwie po kilkunastu godzinach. Oficjalnie powodem było przepełnione więzienie.

Gwiazdy trafiają do paki nie tylko za prowadzenie pod wpływem. Posiadanie narkotyków, czy leków bez odpowiednich recept to częsty powód. Zatem można powiedzieć, że Hugh Grant wykazał się dużą oryginalnością. Do więzienia trafił za uprawianie seksu z prostytutką w samochodzie na parkingu.

Jakie jeszcze sławne postaci siedziały za kratkami? Zobaczcie ich w naszej galerii!

NAJNOWSZE