Joanna Koroniewska dostaje ZDJĘCIA PENISÓW! Maciej Dowbor: Panowie, wysyłajcie!

2020-07-11 10:43 RD
Joanna Koroniewska-Dowbor i Maciej Dowbor
Autor: WBF Joanna Koroniewska-Dowbor i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska jest dość popularną aktorką w Polsce. Okazuje się, że sława ma swoje plusy i minusy. Gwiazda przyznała, że otrzymuje od „fanów” zdjęcia, które niekonicznie chciałaby oglądać. Chodzi o zdjęcia męskich genitaliów. Reakcja męża gwiazdy, czyli Macieja Dowbora jest zaskakująca. Przeczytajcie więcej na Hotplot.pl.

Joanna Koroniewska jest dość popularną aktorką w Polsce. Największą popularność dała jej rola Małgosi w serialu Telewizji Polskiej „M jak miłość”. Dzięki niej stała się rozpoznawalna w całym kraju. To oczywiście tylko jedna jej ról. Obecnie Joanna ze swoim mężem, Maciejem prowadzi kanał w serwisie YouTube. W jednym z ostatnim filmików przyznała, że otrzymuje od „fanów” zdjęcia, które niekoniecznie chciałaby oglądać. Chodzi o zdjęcia męskich genitaliów.

Oczywiście Joanna i Maciej są znani z ogromnego dystansu do siebie, ale takiego wyznania chyba nie spodziewał się nikt.

Moja żona od jakiegoś czasu otrzymuje bardzo dużo bezpośrednich wiadomości z męskimi genitaliami. Niektóre są w stanie spoczynku, a niektóre w pełnej gotowości bojowej. Parę razy w życiu otrzymałem w wiadomościach damskie części ciała, ale jednak, powiedzmy sobie uczciwie, damska część ciała nie prezentuje gotowości do działania, natomiast Joasia otrzymuje wiadomości, w których panowie ewidentnie chcą coś zasugerować

powiedział Maciej Dowbor. Joanna dodała od siebie kilka słów:

Dostaję też filmiki. Piszą: „Czekam gorący”

powiedziała aktorka.

Maciej z pewnością jest zazdrosny, że jego żona otrzymuje takie zdjęcia, ale z ogromnym dystansem postanowił skomentować całą sytuację.

Nawet trochę mi to schlebia, bo to znaczy, że moja nie najmłodsza już żona wzbudza zainteresowanie innych mężczyzn, a to oznacza, że jestem szczęśliwcem, że mam taką partnerkę. Są mężczyźni, którzy mi tego zazdroszczą, więc jestem zdobywcą. Panowie, wysyłajcie, ja nie mam z tym żadnego problemu

powiedział prezenter telewizyjny.

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE