Maja Hyży kontra Grzegorz Hyży. Sprawa trafia do sądu? "Ofiarami są moje dzieci"

2021-06-11 9:43 mm
Maja Hyży i Grzegorz Hyży
Autor: WBF

Żarty się skończyły? Maja Hyży zapowiada ostrą walkę z byłym mężem! Na Instagramie artystki pojawił się mocny wpis, w którym Maja Hyży opisuje kolejny etap wojny - jak sama to nazywa - z Grzegorzem, swoim ex małżonkiem. Jej zdaniem Grzegorz Hyży wykorzystuje w walce dzieci. Jak zakończy się ten konflikt?

Wiele wskazuje na to, że konflikt Maja Hyży kontra Grzegorz Hyży wkracza w kolejny etap. I nie jest to dobra informacja, bo wygląda na to, że relacje byłych małżonków, zamiast się uspokajać, stają się coraz ostrzejsze!

Na Instagramie Mai Hyży pojawił się nowy wpis, w którym była żona Grzegorza komentuje konflikt i zapowiada kolejny etap. Maja otwarcie nazywa to "wojną".

Maja Hyży idzie do sądu?

Maja Hyży nie przebiera w słowach. Grzegorz Hyży to w jej relacji "agresor", który w konflikt byłych małżonków wciągnął własne dzieci.

Moi drodzy, jutro będzie miał miejsce szczególny dzień w moim życiu.

Dzień w którym zaczyna się wojna o spokój, szczęście, a przede wszystkim cały mój świat. Dlaczego wojna? Dlatego że nigdy nie było mowy o kompromisie, bo dla agresora definicja kompromisu, to zaakceptowanie jego wszystkich warunków. Jak wiadomo na każdej wojnie muszą być ofiary. Niestety ofiarami tej wojny już stały się moje dzieci

- czytamy na Instagramie Mai Hyży.

Dalej padają jeszcze mocniejsze słowa!

Jak wiecie na wojnie wszystkie chwyty dozwolone, stąd dzieci już od dawna zostały wciągnięte w strategię walki agresora. Są dla niego narzędziem do jego "zwycięstwa".

Dla mnie to niedopuszczalne, nieakceptowalne i nigdy się na taki "kompromis" nie zgodzę. Jestem gotowa na walkę, na wojnę, na wszystko co los przyniesie, by zapewnić poczucie bezpieczeństwa, spokoju i szczęśliwe dzieciństwo bez "wzorców", których muszą być świadkami.

Bądźcie ze mną, bo choć motywacji mi nie brakuje, jak każdej matce, która nie da skrzywdzić swoich dzieci, to jednak wiem, że przede mną wiele nerwów, stresów i pewnie lat walki.

Mam nadzieję, że ta najmniejsza istotka nigdy nie bedzie musiała doświadczyć tego, co przeżywają jej bracia

- pisze Maja Hyży w swoim najnowszym poście.

Według wielu opinii może to oznaczać, że Maja Hyży i Grzegorz Hyży spotkają się wkrótce w sądzie. Podejrzewamy, że już wkrótce przynajmniej jedna ze stron zdradzi fanom więcej szczegółów.

Maja i Grzegorz Hyży w 2013 roku wystąpili wspólnie w nadawanym przez TVN programie X Factor. Maja Hyży odpadła z show w półfinale. Grzegorz Hyży dotarł do finału, gdzie przegrał z Klaudią Gawor i zajął 2. miejsce.

INNA powraca! Fragment teledysku tylko na ESKA.pl

Maja Hyży i Grzegorz Hyży mają wspólnie dwójkę dzieci - bliźniaków Wiktora i Alexandra. Grzegorz od 2015 roku jest mężem prezenterki telewizyjnej Agnieszki Popielewicz.

NAJNOWSZE