Magdalena Stępień

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@magdalena___stepien Magdalena Stępień opowiedziała o nowym związku

Magdalena Stępień przekazuje nowiny na temat nowego związku. Jej partner to znana osoba

2023-03-26 9:47

Magdalena Stępień niedawno przekazała wieści o nowym związku, a teraz jeszcze więcej opowiedziała o tej tajemniczej relacji. Zdradziła fanom, że jej wybrankiem jest ktoś dobrze znany opinii publicznej. Powiedziała również, jak się obecnie czuje i jakie emocje jej towarzyszą po zaproszeniu do swojego serca nowego mężczyzny.

Magdalena Stępień osiem lat temu oczarowała jurorów programów "Top Model" - "Ciało bogini! Lepszego nie było" - powiedział wówczas Dawid Woliński. Magda oprócz uznania członków jury zyskała grono wiernych fanów, co widać po ilości obserwujących ją na Instagramie użytkowników.

Magda tuż po programie zakochała się w piłkarzu Jakubie Rzeźniczaku. Para postanowiła założyć rodzinę. Modelka zaszła w ciążę, jednak jeszcze przed narodzinami Oliwiera, para rozstała się. Chłopiec przyszedł na świat w lipcu 2021 roku. Kilka miesięcy później Magda i Jakub usłyszeli druzgocącą diagnozę. U Oliwiera wykryto nowotwór złośliwy. Mimo intensywnego leczenia w zagranicznej klinice nie udało się go uratować. Zmarł w lipcu 2022 roku.

Magdalena Stępień znajduje wsparcie w swoim partnerze. Zdradziła, że to ktoś znany

Magdalena Stępień jest kobietą mocno doświadczoną przez życie, jednak mimo wielkiej tragedii stara się ułożyć swoje życie na nowo. Niedawno otworzyła się na nowy związek, o czym powiedziała otwarcie w mediach społecznościowych prezentując w sieci kadry z romantycznego wieczoru. Magda chętnie odpowiada fanom na pytania związane z jej "nowym życiem". Zorganizowała na Instagramie zabawę "Q&A", gdzie pojawiło się mnóstwo pytań o samopoczucie i jej nowego partnera.

Magda powiedziała otwarcie, że wybranek jej serca jest "najlepszym wsparciem, jakie mogła sobie wymarzyć". Wyznała również, że "cenią swoją prywatność i jak najdłużej będą chcieli utrzymać swój związek w tajemnicy. Modelka zdradziła jednak, że to ktoś znany!

Magdalena Stępień Instagram

i

Autor: Screen/Instagram/@magdalena___stepien Magdalena Stępień Instagram
Eska Daje Szkołę - Igrzyska Starożytne
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE