Magda Gessler

i

Autor: AKPA

Magda Gessler z wnukiem. To zdjęcie rozczuli każdego!

2022-09-20 15:11

Magda Gessler została babcią po raz drugi. Kilka dni temu jej córka Laura urodziła synka Bernarda, a dumna babcia miała już okazję poznać wnuczka. Gospodyni show Kuchenne rewolucje opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z chłopczykiem. "Miłość od pierwszego wejrzenia" - napisała.

Magda Gessler jest jedną z tych gwiazd polskiego show-biznesu, które chętnie dzielą się swoją prywatnością w mediach społecznościowych. Najpopularniejsza polska restauratorka regularnie wstawia do internetu zdjęcia z ukochanym Waldemarem czy też dziećmi - Larą i Tadeuszem. 19 września Magda Gessler opublikowała zdecydowanie jedno z najbardziej uroczych zdjęć, jakie można znaleźć na jej instagramowym profilu. Gospodyni programu Kuchenne rewolucje, która kilka dni temu ponownie została babcią, zamieściła w sieci zdjęcie z wnuczkiem Bernardem. Nie kryła swojego wzruszenia. 

Jedno spojrzenie... miłość od pierwszego wejrzenia…. wnuczek. Zakochana Babcia - napisała.

Pod postem posypały się słowa zachwytu od rozczulonych fotografią fanów.

Lara Gessler - wiek, wzrost, dziecko, mąż, ojciec, restauracja, Instagram, Magda Gessler

Doda pokłóciła się z mamą! To przez nią usunęła sceny z teledysku

Magda Gessler pokazała wnuka!

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Magda Gessler pochwaliła się wnukiem Bernardem. Popularna restauratorka zwróciła się też do ukochanej córki Lary, która tego dnia obchodziła swoje 33. urodziny.

Kochana moja, milion szczęśliwych myśli dla ciebie, cała masa radości, którą i tak masz, maleńka moja dziewczynko. Pamiętam, jak ciebie tak tuliłam w naszym pierwszym domu w Konstancinie - wyznała.

Fani obserwujący profil Magdy Gessler na Instagramie zasypali ją gratulacjami i ciepłymi komentarzami.

Rozpłynęłam się. Czy może być coś piękniejszego od tak szczerej i prawdziwej miłości?

Słodkości!

Wzruszenie ogromne jak patrzę na całą Waszą rodzinę. Dużo dużo zdrówka i pięknego życia dla wnusia. Mocno przytulam i pozdrawiam - można przeczytać.

My również dołączamy się do gratulacji!

Magda Gessler

i

Autor: Instagram/magdagessler_official
Sonda
Obserwujesz Magdę Gessler?