Lara Gessler

i

Autor: WBF

Lara Gessler - wiek, wzrost, dziecko, mąż, ojciec, restauracja, Instagram, Magda Gessler

2022-03-29 14:38

Lara Gessler to znana polska restauratorka i influencerka, którą Polacy mogą znać również jako córkę Magdy Gessler. Przez lata popularności wielokrotnie pojawiała się w telewizji, czy stawała się bohaterką newsów w kolorowej prasie. Mimo tego wiele osób wciąż nie wie, kim jest Lara Gessler. Postanowiliśmy zgromadzić najważniejsze informacje na jej temat w jednym miejscu.

Lara Gessler to znana polska influencerka. Wiek, wzrost, dziecko, mąż, ojciec, restauracja, Instagram, Magda Gessler to informacje, których najczęściej internauci szukają na temat gwiazdy, którą Polacy znają z różnych programów rozrywkowych czy mediów społecznościowych. To właśnie te frazy najczęściej pojawiają się w Google obok jej nazwiska. Postanowiliśmy zapisać najważniejsze ciekawostki na temat Lary Gessler. Znajdziesz je niżej.

Lara Gessler przekazała wesołą nowinę. Posypały się gratulacje

Lara Gessler - wiek

Lara Gessler urodziła się w 1989 roku. Oznacza to, że w 2022 roku skończyła 33 lata.

Lara Gessler - wzrost

Wzrost to informacja na temat gwiazd, która często poszukiwana jest przez internautów. Ile wzrostu ma Lara Gessler? Według dostępnych danych mierzy 173 cm.

ESKA XD #045 - FIT PRANK, ECO DRIVING, FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA, MICHNIEWICZ

Lara Gessler - dziecko

Lara Gessler ma córkę o imieniu Nena. W marcu 2022 poinformowała, że spodziewa się drugiego dziecka.

Lara Gessler - mąż

Ślub Lary Gessler wywołał wiele emocji w polskich mediach. Jej wybrankiem jest prawnik Piotr Szeląg.

Lara Gessler - ojciec

Wszyscy wiedzą, że matką Lary jest Magda Gessler, ale niektórzy mogą zastanawiać się, kim jest ojciec. Był nim restaurator Piotr Gessler, który zmarł w 2021 roku.

Lara Gessler - restauracja

Lara Gessler podobnie jak rodzice jest restauratorką. Jest współwłaścicielką restauracji U Fukiera oraz cukierni Słodki Słony.

Lara Gessler - Instagram

Lara Gessler znana jest również jako influencerka. Prowadzi kanał na YouTube oraz konto na Instagramie. W tej drugiej aplikacji należy jej szukać pod nazwą @lara_gessler.