Magda Gessler nie wytrzymała. Aktywista zaatakował ją na ulicy [WIDEO]

2021-07-27 16:02 es
Magda Gessler
Autor: Robert Stachnik/x-news

Magda Gessler słynie ze swojego temperamentu. I na tym nagraniu dobrze go widać. Restauratorka została zaatakowana przez aktywistę, Marcina Bustowskiego, podczas kręcenia Kuchennych rewolucji w Karpaczu. Po przepychankach słownych emocje wzięły górę. Marcin Bustowski odgrażał się, że Magda Gessler stanie przed sądem za zniszczenie jego telefonu. Co tam się wydarzyło!?

To nagranie wstrząsnęło internautami! Na profilu Bezpieczny Konsument - Marcin Bustowski na Facebooku pojawiło się nagranie, na którym Magda Gessler została zaczepiona przez aktywistę. Restauratorka przebywała akurat w Karpaczu, gdzie kręciła nowy odcinek Kuchennych Rewolucji.

Magda Gessler: awantura w Karpaczu

Niespodziewanie doszło do starcia. Marcin Bustowski oskarżył Magdę Gessler o trucie dzieci. Skarżył się, że restauratorka nie odpowiedziała na jego listy i wiadomości.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Początkowo Magda Gessler ignorowała oskarżenia i przesyłała Bustowskiemu...buziaczki. Jednak gdy ten krzyczał coraz głośniej, straciła nad sobą panowanie. Później aktywista odgrażał się, że za zniszczenie telefonu poda celebrytkę do sądu.

Relację ze starcia z Magdą Gessler zamieścił w sieci:

Nagranie wzbudziło ogromne emocje:

- Szkoda że spośród wszystkich obecnych nie znalazł się żaden mężczyzna, który nauczył by cię człowieku szacunku do drugiego rozmówcy. Nagrywać wkładając telefon prosto w twarz, krzycząc ?

- Panie Marcinie robi Pan kapitalna robotę…ta pseudocelebrytka jest zwykła tandetna sprzedawczynią dziadostwa .

- Być może masz rację z zarzutami dotyczącymi żywności. Lecz prostacki sposób w jaki to manifestujesz, krzyczysz, ubliżasz jest dyskwalifikujący w poważnej rozmowie kulturalnych ludzi.

- A ja miałam okazję widzieć to na żywo, i uważam że Pan który robił szoł powinien pójść do dobrego psychiatry.

- Ten dziennikarzyna jest chamowaty, krzykliwy i dziwię się, że p. Gessler tak długo miała do niego cierpliwość. On po prostu chciał tylko poniżyć rozmowczynie a nie dyskutowac😡😡😡

Czytamy w komentarzach.

NAJNOWSZE