Magda Gessler cieszy się z zaręczyn syna i porównuje… BIUST SYNOWEJ do swojego!

2021-06-19 21:00 RD
Magda Gessler
Autor: Materiały Prasowe

Magda Gessler jest jedną z najpopularniejszych obecnie w Polsce gwiazd. Fani cenią ją między innymi za szczerość. I właśnie szczerością restauratorka rozbawiła swoich fanów. Komentując zaręczyny swojego syna zaznaczyła, że zależało mu m.in. na dużym biuście partnerki! Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Magda Gessler jest jedną z najpopularniejszych restauratorów w Polsce. Rozpoznawalność dał jej bez wątpienia angaż w programie “Kuchenne rewolucje”, w którym Magda jeździ po całym kraju i pomaga stanąć na nogi restauracjom, które nie były zbyt dobrze zarządzane. Show na antenie telewizji TVN emitowane jest już od jedenastu lat i cały czas cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów. Widać to między innymi w mediach społecznościowych, gdzie popularną restauratorkę śledzą miliony internautów. 

Gwiazda ostatnio wydała książkę, w której opisane jest jej życie. 

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Ostatnio Magda Gessler pojawiła się w Dzień Dobry TVN, gdzie skomentowała między innymi zaręczyny swojego syna, Tadeusza Mullera. Magda Gessler zapewniła, że dostrzega szczęście syna oraz podkreśliła, że stara się nie wtrącać w życiowe wybory dzieci. W jej wypowiedzi nie zabrakło także kilku słów na temat przyszłej żony Mullera.

Znalazł fantastyczną partnerkę. Bardzo odpowiedzialną. Zależało mu na takiej kobiecie z fantazją... i dużym biustem - tak, jak ja

powiedziała restauratorka. 

NAJNOWSZE