Maffashion

i

Autor: AKPA Maffashion i Mateusz "Blue Baby" nie są już razem

Rozstania

Maffashion znowu sama. Blue Baby uderza w Julię i przeprasza Fabijańskiego

2023-10-12 10:27

Od około roku para celebrytów, Maffashion i Mateusz, znany jako "Blue Baby," tworzyli parę. Pewien tajemniczy informator oznajmił jednak, że ich związek należy już do przeszłości. Mateusz postanowił podzielić się przyczynami zakończenia ich relacji. Napisał, dlaczego trudno było mu podjąć tę decyzję, i co ciekawe, w swoim oświadczeniu przeprosił Fabijańskiego.

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, to popularna polska blogerka modowa i influencerka. Wcześniej była w związku z aktorem i raperem Sebastianem Fabijańskim, jednak ich związek legł w gruzach po medialnej aferze z Rafalalą. Pomimo burzliwego rozstania, para zdołała dojść do porozumienia w sprawie opieki nad ich synem i sprawuje naprzemienną opiekę nad dzieckiem.

Mateusz, zwany "Blue Baby," to operator kamery i początkujący raper, który zdobył rozpoznawalność w sieci, współpracując m.in. z Maciejem Dąbrowskim na kanale "Z Dvpy". Jego związek z Maffashion był owiany tajemnicą, gdyż para publicznie nie komentowała swojego życia uczuciowego.

11 października pojawiła się nagła informacja o ich rozstaniu. Informator "Pudelka" sugerował, że Julia Kuczyńska zerwała z Mateuszem. Wtedy to Mateusz "Blue Baby" postanowił podzielić się swoją wersją wydarzeń. Przy okazji wydało się, kto jest tajemniczym informatorem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Maffashion podjęła się zupełnie nowej pracy. Fanki nie mogą wyjść z podziwu

Szybka Seria - Sebastian Fabijański

Mateusz "Blue Baby" prostuje doniesienia o rozstaniu

W mediach krążą słowa tajemniczego informatora, który miał zwrócić się do Pudelka z newsem o rozstaniu. Mateusz "Blue Baby" sądzi, że tym tajemniczym informatorem jest sama Julia Kuczyńska. W związku z tym postanowił przedstawić swoją wersję wydarzeń, aby wyjaśnić sytuację.

A mój informator mówi: Bleu Baby decyzję (!) o rozstaniu podjął miesiąc temu... Nie była ona łatwa, głównie ze względu na synka Julki, z którym miał super kontakt. "Niestety, nie wszystko jesteśmy w stanie zbudować sami" - podkreśla. Mateusz uważa również, że najbardziej zabawne jest to, że ten "zły" Fabijański wydaje się nie być tym, kim Julka próbowała wmówić mu, że jest. "W związku z tym, że ślepo powielałem tę negatywną narrację przeciwko Sebastianowi, czuję, że powinienem o tym wspomnieć, a nawet przeprosić" - czytamy na instastory.

Mateusz Blue Baby

i

Autor: AKPA Mateusz "Blue Baby" wyjaśnia szczegóły na temat rozstania z Maffashion

Maffashion dotąd nie skomentowała doniesień byłego partnera i nie ustosunkowała się do jego wersji zdarzeń.