Maffashion

i

Autor: WBF

Maffashion pokazała, jak bawi się z synem. Bastian zaśmiewa się w głos! [WIDEO]

2021-05-13 17:20

Od niespełna roku Maffashion spełnia się w roli mamy. Wraz z partnerem, Sebastianem Fabijańskim przywitali na świecie syna, którego nazwali Bastian. Celebrytka zbudowała swoją karierę na social mediach, dlatego pozostaje z fanami w stałym kontakcie. Naturalnie, teraz syn jest częścią jej Instagrama. Tym razem Maffashion pokazała, jak zabawia Bastiana. Chłopiec śmieje się w głos!

Dzięki social mediom Maffashion zbudowała prawdziwe imperium. Jej Instagramowy profil obserwuje 1,4 miliona osób. Popularność w sieci gwiazda przełożyła na zarobki. Maffashion ma na koncie niezliczone kampanie i współprace. Działa także z własną marką odzieżową - Eppram.

Od kilku miesięcy Maffashion sprawdza się w zupełnie nowej roli. Wraz z partnerem, Sebastianem Fabijańskim doczekali się syna. Chłopiec nazywa się Bastian. Naturalnie stał się częściom instagramowego życia sławnej mamy. Jednak Maffashion z głową podchodzi do pokazywania dziecka w sieci.

Tym razem zamieściła urocze wideo, na którym rozśmiesza syna.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Tak Maffashion bawi się z synem

Syn Maffashion ma 8 miesięcy. A gwiazda robi co może, by uśmiech nie schodził z jego twarzy. Na Instagramie pojawiło się zabawne wideo. Widzimy tam, jak Maffashion zabawia syna w samochodzie.

Ubrana w czapkę Maffashion wygłupia się i robi miny, podczas gdy Bastian zaśmiewa się w głos.

- Rozczulające ????

- Super z Ciebie mama Julia ??

- hhaa matka wariatka ? można robić z siebie głupka na 100 procent ale uśmiech dziecka jest bezcenny ❤️

Zachwycają się obserwatorzy Maffashion.

Trudno się im dziwić!

Gwiazdy, które są ze sobą spokrewnione

Pytanie 1 z 6
Potomkiniami króla Edwarda I są...