Maffashion

i

Autor: WBF

Maffashion wspomina początki kariery: brak pieniędzy i samotność były trudne

2021-04-21 16:03

Dziś Maffashion jest jedna z najsławniejszych, polskich influencerek. Jej Instagramowy profil obserwuje 1,4 miliona osób. Trudno wyliczyć kampanie i reklamy, w których brała udział. Jednak przecież jej życie nie zawsze tak wyglądało. W najnowszym wywiadzie Maffashion wróciła do początków kariery. Łatwo nie było!

Trudno wymieniać wszystkie sukcesy Maffashion. Zaczynała swoją karierę wiele lat temu, gdy jeszcze o influencerkach z Instagrama nikt nie słyszał. Zaczęło się od bloga o modzie, a dziś ma prawdziwe imperium. Konto Maffashion na Insta obserwuje 1,4 miliona osób. Celebrytka ma na koncie kampanie dla największych marek oraz wyjazdy na niezliczone pokazy.

A przecież nie od zawsze tak wyglądała jej kariera. Maffashion wyjechała do Warszawy, kończąc jeszcze studia w Poznaniu. Pracowała na etacie i rozwijała własnego bloga. To sporo obowiązków jak na jedną osobę. Do tego jeszcze poczucie osamotnia... W najnowszym wywiadzie Maffashion wspomina niełatwe początki swojej kariery.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Maffashion o początkach kariery: trudny był brak pieniędzy i samotność

W najnowszym odcinku na kanale Magdy Mołek wystąpiła Maffashion. Celebrytka wspominała tam początki swojej kariery. I choć dziś ma własne imperium, kilka lat temu nie było łatwo...

- Przyjazd do Warszawy, praca na etacie, bo ja przeprowadziłam się do Warszawy, pracując w show roomie z biżuterią. Na stanowisku managera, który jeszcze prowadził bloga dla tamtejszej firmy. Oprócz tego byłam po prostu sprzedawczynią, doradczynią, stylistką, personal shoperką. Kończyłam studia w Poznaniu. Utrzymywałam się tutaj sama.

Wspomina Maffashion.

W międzyczasie gwiazda jeszcze prowadziła własnego bloga i wystartowała z marką Staff by Maff. To oznaczało kolejne obowiązki, które wylądowały na jej barkach.

Gdzie się urodziły polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 8
Gdzie się urodził Quebonafide?

- Dojazdy na studia, łączenie tych wszystkich rzeczy, brak pieniędzy. To było ciężkie. W tamtym czasie miałam trochę takie załamania nastroju.

- Nagle zaczęło się robić bardzo dużo tych rzeczy, a ja czułam się osamotniona. Czułam, że dużo ludzi znam, ale jakoś byłam strasznie sama.

W tamtym czasie wsparł ją także brat, który w trudnych chwilach zwrócił jej uwagę na sukcesy, które osiągnęła, a przestała zauważać.

Dziś Maffashion nie jest już sama. Jak dodała, pomogło jej sito, przez które przepuściła znajomości. Poza tym gwiazda ma partnera - Sabastiana Fabijańskiego. Z nim niedawno doczekała się narodzin synka, Bastiana.