Maffashion przeprasza za słowa o Jacku Kurskim! "Biję się w pierś"

2021-05-25 11:53 mm
Maffashion
Autor: WBF

Julia Kuczyńska zareagowała na żądanie Telewizji Polskiej, która domagała się sprostowania słów Maffashion o Jacku Kurskim. Blogerka opublikowała na Instagramie post, w którym prostuje swoje wcześniejsze słowa. Maffashion stwierdziła, że to Jacek Kurski wysłał Rafała Brzozowskiego na Eurowizję, narażając go tym samym na hejt. Co napisała Julia Kuczyńska w swoich przeprosinach i czy jej sprostowanie zamknie sprawę?

Eurowizja 2021 przeszła już do historii, ale echa konkursu wciąż odbijają się po sieci. Jednym z większych skandali były oskarżenia pod adresem muzyka zwycięskiej grupy Maneskin. Damiano David posądzany był o branie narkotyków w trakcie finału, a w sieci opublikowano właśnie wyniki testu, jakiemu poddał się muzyk po powrocie do Włoch. Tymczasem na naszym podwórku głośno o innej aferze. Chodzi o komentarz Maffashion pod adresem Jacka Kurskiego. Julia Kuczyńska opublikowała właśnie... przeprosiny za swoje wcześniejsze słowa!

Maffashion przeprasza za słowa o Kurskim

Kiedy było już jasne, że Rafał Brzozowski wraca z Rotterdamu na tarczy, sieć zalała fala krytyki polskiego wokalisty. Kiedy na gwiazdę TVP posypały się gromy, Maffashion stanęła w jego obronie.

Julia Kuczyńska skomentowała słowa prezesa Telewizji Polskiej, który po przegranym przez Brzozowskiego półfinale stwierdził, że nasz kandydat był jednym z najlepszych w konkursie.

Co ty Jacek bredzisz? To tylko ty naraziłeś Rafała na ten hejt, wybierając według własnego widzimisię osobę, która będzie nas reprezentować! I nieważne, że ludzie byli oburzeni, negowali ten wybór. Ktoś inny miał polecieć jako reprezentant naszego kraju, Alicja Szemplińska

- oznajmiła Maffashion na swoim Insta Story. No i wtedy się zaczęło... Krótko po swoim stwierdzeniu Julia Kuczyńska poinformowała, że TVP zażądała sprostowania jej wcześniejszych słów, jakoby o wyborze Rafała Brzozowskiego na Eurowizję decydował Jacek Kurski.

Maffashion najwyraźniej nie zamierzała testować cierpliwości prawników TVP. Na jej Instagramie pojawił się wpis, w którym Julia Kuczyńska oznajmiła:

Uprzejmie informuję, iż to nie Szanowny Pan Prezes Jacek Olgierd Kurski wybrał na reprezentanta naszego kraju w konkursie piosenki Szanownego Pana Rafała Brzozowskiego. Kłaniam się w pas i biję w pierś. Z poważaniem Julia ze Złotowa

Dodatkowo na Insta Story blogerki pojawiła się seria grafik z wmontowanym napisem "To nie Jacek Kurski wybrał Rafała!".

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY
NAJNOWSZE