Zwycięzca Eurowizji brał narkotyki na wizji? Są wyniki testu Damiano z Maneskin!

2021-05-25 10:26 mm
Eurowizja 2021 - Włochy i grupa Maneskin - radość po zwycięstwie
Autor: EBU/THOMAS HANSES

Skandal, jaki wybuchł w finale Eurowizji, ma wreszcie swój finał! Wokalista włoskiej grupy Maneskin, która wygrała tegoroczną edycję Eurowizji, poddał się testowi na obecność narkotyków. Damiano David zdecydował się na to po oskarżeniach, jakoby podczas finału Eurowizji zażywał kokainę prosto ze stołu, na oczach kamer. Muzyk nie krył oburzenia i zapewnił, że dobrowolnie podda się testowi. Właśnie poznaliśmy wyniki tego testu!

Czy wokalista z Włoch zażywał narkotyki? Damiano David musiał tuż po wygranej w Eurowizji zmierzyć się z poważnymi oskarżeniami. Część osób twierdziła, że włoski muzyk wciągał kokainę prosto ze stolika, przy którym siedział wraz z innymi członkami Maneskin w trakcie finału Eurowizji. Rockman stanowczo zaprzeczał i zapewniał, że on i wszyscy pozostali członkowie Maneskin są przeciwnikami narkotyków, a oskarżenia pod jego adresem są obraźliwe i bolesne.

Chodziło o ten moment finału Eurowizji:

Wokalista Maneskin brał narkotyki? Są wyniki testu!

Organizator Eurowizji, czyli European Broadcast Union, wydał właśnie oświadczenie na temat wyniku testu na obecność narkotyków, jakiemu poddał się zwycięzca Eurowizji. Damiano David z Maneskin przeszedł test już po powrocie do Włoch.

Okazuje się, że muzyk nie kłamał - wyniki testu są NEGATYWNE.

Podczas konferencji prasowej po ogłoszeniu wyników Eurowizji muzycy Maneskin stanowczo zaprzeczali, że Damiano brał narkotyki.

Nie zażywam narkotyków. Tomas stłukł szklankę nogą

- tłumaczył rockman. Wyjaśnił, że pochylił się nad stolikiem, żeby posprzątać rozbite szkło.

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY
NAJNOWSZE