Opalona Klaudia El Dursi chwali się mięśniami brzucha. Wkrótce wraca do Polski. Tęsknicie?

2021-04-20 17:30 es
Klaudia El Dursi
Autor: wbf

Klaudia El Dursi ostatnie 4 miesiące spędziła na Zanzibarze. I chociaż brzmi to, jak bajka, to gwiazda tam nie wypoczywała. W każdym razie nie wyłącznie... Trwały tam prace nad show, w którym Klaudia El Dursi jest gospodynią. Między nagraniami znajdowała czas na treningi oraz opalanie. Gwiazda wygląda doskonale!

Jeśli mielibyśmy wskazać jedną osobę w show-biznesie, której najbardziej zazdrościmy pracy, bez dwóch zdań byłaby to Klaudia El Dursi. Jako gospodyni programu Hotel Paradise spędza wiele miesięcy na słonecznym Zanzibarze. I jeszcze jej za to płacą!

W ostatnich dniach ekipa dopina kolejny sezon show, więc pracy jest sporo. Po 4 miesiącach zdjęć Klaudia El Dursi będzie musiała opuścić rajskie plaże i wrócić do Polski.

Na razie jednak kusi internautów zdjęciami z Zanzibaru. Klaudia El Dursi wygląda obłędnie!

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Klaudia El Dursi kusi mięśniami na Zanzbiarze

To już ostatnie dni, które Klaudia El Dursi spędzi na boskim Zanzibarze. Kolejne odcinki show Hotel Paradise są praktycznie gotowe.

Przerwy między zdjęciami Klaudia El Dursi spędza na siłowni i opalaniu. Widać to gołym okiem po ostatnim zdjęciu na jej Instagramie!

Za kilka dni wracam do Polski.Niesamowite jak ten czas upływa ..4 miesiące minęły jak jeden ..Piękna lekcja życia 💛

Napisała celebrytka.

Na zdjęciu widzimy, jak Klaudia El Dursi pozuje na tle malowniczej ściany. Gwiazda ma na sobie komplet w zwierzęce wzory, który odsłania jej boskie mięśnie brzucha. Wiemy, kto na Zanzibarze nie leniuchował!

- wygaldasz cudownie kochana!

- Ulala Klaudia

- Lekcja lekcją ale ten brzuszek ....🔥🔥🔥

- matkooo❤️jesteś wspaniała😍🔥

Piszą jej internauci pod zdjęciem.

Musimy się z nimi zgodzić!

Gdzie się urodziły polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 8
Gdzie się urodził Quebonafide?
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE