Ola Kot zapewnia, że Maciej Dowbor ZNA ANGIELSKI. "Jest lepszy ode mnie!"

2021-06-30 7:31 kp
Maciej Dowbor
Autor: WBF

Maciej Dowbor znalazł się na językach internautów po tym, jak podczas Polsat SuperHit Festiwalu 2021 próbował przeprowadzić rozmowę z zespołem Maneskin... po polsku. Widzowie nie ukrywali, że cała sytuacja nie wyglądała dobrze, bo Włosi nie rozumieli ani słowa z tego, co ze sceny mówili do nich prowadzący. Okazuje się jednak, że to nie angielski prowadzącego był problemem!

Wizyta zespołu Maneskin była bez wątpliwości najbardziej ekscytującym momentem Polsat SuperHit Festiwalu 2021. Włoscy zwycięzcy Eurowizji 2021 doprowadzili Operę Leśną do drżenia hitem Zitti E Buoni i pozostawili Polaków z ważnym przesłaniem dotyczącym społeczności LGBT. Na scenie Włosi odebrali też statuetkę festiwalu i złote płyty. Wiele osób twierdzi, że to było z kolei bardzo niezręczny moment.

A wszystko dlatego, że Maciej Dowbor, Karolina Gilon i Michał Szpak, którzy pojawili się wtedy na scenie, mówili do członków grupy Maneskin wyłącznie po polsku. Muzycy, nie rozumiejąc ani słowa z tego, co dzieje się wokół nich, mieli nieco zdezorientowane miny. Internauci komentowali później, że wystarczyło zwrócić się do Damiano Davida i jego kolegów również po angielsku...

Beata Kozidrak jak prawdziwa królowa: Wszyscy rzucają się jej do stóp!

Maciej Dowbor nie ma problemów z angielskim

Przez kolejne dni internauci nie dawali spokoju prowadzącym, zarzucając profile Macieja Dowbora i Karoliny Gilon pytaniami o wpadkę. Mąż Joanny Koroniewskej szybko zaczął się bronić w komentarzach, a nawet zorganizował z Miśkiem Koterskim żartobliwą naukę angielskiego - oczywiście na wzór słynnej sceny z filmu Dzień świra.

Sprawa nie cichnie, więc głos zabrała również koleżanka Macieja Dowbora z pracy, Ola Kot. Prezenterka, która razem z nim prowadzi program Kopernik była kobietą, zapewniła, że jej partner naprawdę świetnie radzi sobie z angielskim!

>> Polsat SuperHit Festiwal 2021: Beata Kozidrak pokazała nogi do nieba! [GALERIA]

Oto Maciej Dowbor o którym ostatanio bardzo głośno w internetach 🤪Bo podobno nie umie mówi po angielsku 😂Kurde nie sądziłam, że kiedykolwiek napisze o tym, że wujek Dowbor jest w czymś lepszy ode mnie ale tak! To prawda w naszym wspólnym programie „Kopernik była kobieta” to Maciek robi wszystkie wywiady po angielsku bo jest w tym lepszy 💪🏼 (mam nadzieje, że nie będę tego żałować, że to napisałam😂😂)

- czytamy na jej Instagramie.

Wygląda więc na to, że podczas Polsat SuperHit Festiwalu 2021 nie zawiniła brak znajomości języka angielskiego u prowadzących. Najwyraźniej po prostu pomysł na ten fragment imprezy nie do końca się sprawdził. Myślicie, że Maneskin nam to wybaczą i wpadną jeszcze do Polski?

NAJNOWSZE