Maneskin oddali nagrodę Polsat SuperHit Festiwalu 2021 FANOM? Już wszystko jasne!

2021-06-28 9:53 kp
Maneskin na Polsat SuperHit Festiwal 2021
Autor: WBF

Zespół Maneskin zrobił prawdziwą furorę wśród fanów swoją wizytą w Sopocie na Polsat SuperHit Festiwal 2021. Włoscy muzycy rozgrzali publiczność swoim eurowizyjnym hitem i wzbudzili dyskusję gestem poparcia dla osób LGBT. W dniu ich wyjazdu z Polski sporo wielbicieli czekało na gwiazdorów pod hotelem. Jak donosiły media, muzycy mieli oddać im swoją nagrodę z Sopotu. Nie do końca tak jednak się stało. Wyjaśniamy!

Zwycięstwo zespołu Maneskin na Eurowizji 2021 otworzyło włoskim muzykom drogę do międzynarodowej kariery. Okazało się, że europejska publiczność była mocno stęskniona za rockowymi brzmieniami, a Damiano David i jego koledzy z grupy zaspokoili te potrzeby w stu procentach. Rockowa kapela z pomysłem na siebie podróżuje teraz po Europie z koncertami - w ten weekend można było ich zobaczyć w Sopocie na Polsat SuperHit Festiwal 2021.

Nie ma wątpliwości, że to właśnie zespół Maneskin był najbardziej wyczekiwanym gościem Polsat SuperHit Festiwalu 2021. Na koncert włoskich gwiazdorów z ciekawością czekali nie tylko polscy fani, ale i artyści, którzy występowali tego dnia również na scenie. Zdjęcia zza kulis z Damiano Davidem i jego grupą wrzucali chociażby Doda czy Maciej Dowbor.

Andrzej Piaseczny na ściance w Sopocie wysyła "miłość"

Maneskin oddali nagrodę z Sopotu?

Jednym z ważnych punktów Polsat SuperHit Festiwalu 2021 było wręczenie grupie Maneskin nagrody. To pierwsze polskie wyróżnienie dla muzyków, dlatego też, gdy w mediach pojawiły się informacje, że już następnego dnia artyści tak po prostu oddali statuetkę fanom, niektórzy nie kryli oburzenia. Czy rzeczywiście Maneskin nie zabrali nagrody z Sopotu do Włoch? Okazuje się, że sytuacja wyglądała nieco inaczej!

>> Maneskin na Polsat SuperHit Festiwal 2021 z przesłaniem. Muzycy CAŁOWALI SIĘ na scenie!

Dzień po Polsat SuperHit Festiwal 2021 w sieci pojawiły się filmiki, na których możemy zobaczyć wyjeżdżających z hotelu w Sopocie członków Maneskin - Damiano i Victorię. Na nagraniu muzycy próbowali podarować swoją statuetkę w prezencie grupie czekających na nich fanów. Powód? Nagroda miała mieć zbyt ostre kształty, by Maneskin mogli wziąć ją do samolotu. Oto nagranie z tego wydarzenia:

Okazuje się jednak, że nagroda Maneskin z Sopotu nie została w Polsce. Jak donosi profil Maneskin News Poland na Twitterze, statuetkę zabrał ostatecznie ochroniarz grupy, który miał zająć się transportem nagrody do Włoch.

Cieszycie się, że Maneskin zostawili sobie jednak nagrodę z Polski?

NAJNOWSZE