Polsat SuperHit Festiwal 2021: Beata Kozidrak pokazała nogi do nieba! [GALERIA]

2021-06-26 9:56 kp
Beata Kozidrak
Autor: Karol Makurat/REPORTER

Najważniejszym koncertem pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwalu 2021 był koncert Beaty Kozidrak i Bajmu, zatytułowany "Płynie w nas gorąca krew". To pierwsze tak duże show grupy od czasu wybuchu pandemii i muzycy zrobili wszystko, by publiczność poczuła na scenie ich energię. A Beata Kozidrak znów zachwyciła swoimi długimi nogami. Lubicie jej stylizacje?

Fani Beaty Kozidrak spodziewali się, że na scenie Polsat SuperHit Festiwalu 2021 ich ulubienica pokaże się z najlepszej strony. Gwiazda od lat zachwyca niezmiennie nie tylko niezwykłym głosem, ale i świetną figurą, którą chętnie eksponuje w swoim scenicznych strojach. Ulubiona część ciała Beaty to bez wątpienia jej długie i zgrabne nogi. Artystka uwielbia pokazywać je na scenie!

Nie inaczej było podczas koncertu Beaty Kozidrak i Bajmu na Polsat SuperHit Festiwal 2021. Fani muzyki czekali na tę imprezę z wyjątkową niecierpliwością - to w końcu pierwsze takie duże show z publicznością od czasu wybuchu pandemii! Coraz więcej szczepionek i spadek liczby chorych pozwolił w końcu na zorganizowanie zabawy z prawdziwego zdarzenia.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Beata Kozidrak pokazała nogi

Podczas koncertu na Polsat SuperHit Fesitwal 2021 Beata Kozidrak wystąpiła w bardzo krótkich szortach, do których dobrała buty na wysokiej platformie, co optycznie jeszcze bardziej wydłużyło jej oszałamiające nogi. Na scenie wokalistka z zespołem zaprezentowała najsłynniejsze piosenki, ale i nowe kawałki. A wyglądała TAK!

Beata Kozidrak
Autor: Karol Makurat/REPORTER
Beata Kozidrak
Autor: Karol Makurat/REPORTER
Beata Kozidrak
Autor: Karol Makurat/REPORTER

A jeszcze większe emocje czekają na fanów 2. dnia Polsat SuperHit Festiwalu 2021. W sobotni wieczór na scenie wystąpią takie gwiazdy jak Enej, Sanah, Sławomir, Michał Szpak, Doda, Pectus, Andrzej Piaseczny, Paweł Domagała, Golec uOrkiestra, Gromee, Kamil Bednarek, Kayah, Viki Gabor, Ira, Kortez, Justyna Steczkowska oraz Maneskin. 

NAJNOWSZE