Maciej Musiał: tata to jego "największy Boss". Pamiętacie, w czym grał Andrzej Musiał?

2021-06-24 20:30 es
Maciej Musiał
Autor: WBF

Maciej Musiał to jeden z popularniejszych aktorów młodego pokolenia. Po tym, jak zdobył popularność w serialu Rodzinka.pl, dostał angaż w poważniejszych produkcjach, jak chociażby 1983 Netflixa. Z okazji Dnia Ojca aktor pokazał, kto jest jego "największym Bossem". Andrzej Musiał to także znany aktor, choć młodsi widzowie mogą go nie kojarzyć.

23 czerwca w Polsce świętuje się Dzień Ojca. Wiele gwiazd zdecydowało się uczcić swoich tatusiów wpisami w social mediach. Zrobił tak również Maciej Musiał. Aktor zyskał popularność dzięki roli Tomka Boskiego w serialu Rodzinka.pl. Z biegiem lat zaczął otrzymywać imponujące propozycje.

Maciej Musiał grał, chociażby w pierwszej, polskiej produkcji Netflixa - 1983. Od niedawna możecie go oglądać także w serialu Canal + - Klangor.

Nie wszyscy wiedzą, że Maciej Musiał ma aktorstwo w genach. Jego ojciec, Andrzej Musiał także jest aktorem!

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Maciej Musiał na zdjęciach z ojcem, Andrzejem Musiałem

Dzień Ojca to doskonała okazja, żeby pokazać światu rodzica. Przy tej okazji Maciej Musiał opublikował zdjęcia z Andrzejem Musiałem.

Tata. Mój największy Boss 🤍

Napisał aktor.

Chociaż młodsze pokolenie może nie kojarzyć, to tata Macieja Musiała jest znanym aktorem.

W czym grał Andrzej Musiał?

Na koncie ma wiele słynnych kreacji. Jak chociażby Ochocki w kultowym filmie Psy. Mogliście także zobaczyć go w produkcjach takich jak Sęp czy Jack Strong.

Warto wspomnieć, że Maciej Musiał występował z tatą w jednej produkcji. Andrzej Musiał to Robert Święs z mini serialu 1983.

Zobacz też:

NAJNOWSZE