Antek Królikowski bez koszulki zaskoczył swoje fanki. Zobaczcie, ile ma tatuaży!

2021-06-23 18:50 es
Antoni Królikowski
Autor: wbf

Antek Królikowski funkcjonuje w show-biznesie od wielu lat. Wydawać by się mogło, że w tak długim czasie wszyscy zdążyliśmy go już nieźle poznać. Tymczasem aktor zrobił swoim fanom olbrzymią niespodziankę. Na najnowszym zdjęciu na swoim Instagramie Antek Królikowski pozuje bez koszulki. Zobaczcie, ile ma tatuaży!

Antoni Królikowski w ostatnim czasie rozwija zawodowe skrzydła. Aktor pojawia się w wielu filmach. ma na koncie liczne produkcje Patryka Vegi jak, chociażby Bad boy czy wcześniej Polityka. Ostatnio wystąpił w serialu produkcji Canal + - Pisarze. Serial na krótko.

Z Instagrama aktora dowiadujemy się, że Antek Królikowski nie zwalnia tempa. Właśnie przygotowuje się do nowej roli Kajetana. Publikując zdjęcie w charakteryzacji, zaskoczył swoje fanki.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Wydziarany Antoni Królikowski pozuje bez koszulki

Najnowsze zdjęcie na Instagramie aktora to spora niespodzianka. Antek Królikowski bez koszulki nieźle zaskoczył. Chodzi o tatuaże, które pokrywają jego ciało -napis "karma", oko otoczone napisem "Feel Too Much" oraz różne symbole.

Antoni Królikowski wyjaśnił, że to jego nowa kreacja.

Poznajcie Kajetana😁🎬

Napisał.

Z hashtagów dowiadujemy się, że Kajetana zobaczymy w nadchodzącej komedii Kryptonim Polska. Film ma pokazywać niezwykłą historię narodowca do dziewczyny o poglądach lewicowych.

Będziecie oglądać Antka Królikowskiego w akcji?

Ilu followersów mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ilu followersów ma Julia Wieniawa?

Zobacz innych sławnych przystojniaków bez koszulek:

NAJNOWSZE