Mac Miller obchodziłby dziś 28. urodziny. Takiego zapamiętali go fani [GALERIA]

2020-01-19 9:00 kp

Śmierć Mac Millera we wrześniu 2018 roku wstrząsnęła nie tylko jego fanami, ale i całym światem muzyki. Tragiczne przedawkowanie rapera uzmysłowiło, że narkotyki to bardzo poważny problem w branży - zwłaszcza, że Miller zmarł zaledwie miesiąc po wypadku Demi Lovato. Dziś raper obchodziłby swoje 28. urodziny. Tak pamiętają go fani!

Od tragicznej śmierci Mac Millera minął już ponad rok. Raper zginął 7 września 2018 roku w swoim domu w San Fernando Valley po tym, jak zażył śmiertelną dawkę narkotyków i leków. Śmierć rapera odbiła się szerokim echem - zmarłego muzyka wspominali jego fani na całym świecie. Tragiczne wydarzenie było jednak największym ciosem dla Ariany Grande - gwiazda była w związku z Millerem przez kilka lat i rozstała się z nim z powodu jego uzależnienia od narkotyków.

Jesienią 2019 roku po ponad rocznym śledztwie policja w Stanach Zjednoczonych zatrzymała trzech mężczyzn związanych z branżą narkotykową. To oni mieli dostarczyć Mac Millerowi kilka dni przed 7 września 2018 roku podrobione narkotyki zawierające fentanyl, który jest obecnie jedną z najbardziej niebezpiecznych substancji narkotycznych. Cała trójka usłyszała już zarzuty prokuratorskie.

>> Trzej dilerzy Maca Millera usłyszeli zarzuty w związku z jego śmiercią!

Urodziny Mac Millera

19 stycznia 2020 roku Mac Miller obchodziłby swoje 28. urodziny. Kilka dni przed tą datą do sprzedaży trafiła niezwykła niespodzianka dla fanów - pośmiertna płyta Circles. Mac Miller pracował nad krążkiem krótko przed śmiercią. Wszystkie szczegóły na temat płyty znajdziecie tutaj:

>> Mac Miller "Circles": Pośmiertna płyta rapera już online i... na Instagramie Ariany Grande

To już kolejne urodziny Mac Millera, których Ariana Grande nie obchodzi u boku ukochanego. Wokalistka za każdym razem trudno przeżywa chwile, w których znów uzmysławia sobie, że jej największej miłości - jak sama nazwała rapera - nie ma wśród nas. Fanom pozostała jednak jego muzyka i zdjęcia, które przypominają jego niezwykłą energię.

Zobaczcie galerię zdjęć Mac Millera!

Zobacz też:

NAJNOWSZE