Mac Miller "Circles": Pośmiertna płyta rapera już online i... na Instagramie Ariany Grande

2020-01-17 11:13 mw
Ariana Grande i Mac Miller z teledysku do płyty Circles
Autor: M A N I K (NYC) / Splash News/EAST NEWS, youtube.com / Mac Miller

Pośmiertny album Mac Millera już jest dostępny! Płyta "Circles" zgodnie z zapowiedzią ukazała się w piątek 17 stycznia w serwisach streamingowych. W serwisie YouTube jest też dostępny tytułowy utwór z nowego krążka Mac Millera. Co wiadomo o płycie Circles i jak na wydanie pośmiertnego albumu Mac Millera zareagowała jego była dziewczyna, Ariana Grande? Sprawdźcie szczegóły!

17 stycznia 2020 roku w serwisach streamingowych pojawiła się zapowiadana pośmiertna płyta Mac Millera. Album zatytułowany jest "Circles" i zawiera aż 12 utworów nagranych przez Malcolma McCormicka krótko przed śmiercią, w 2018 roku.

Na płytę "Circles" z niecierpliwością wyczekiwali wszyscy fani Mac Millera. Jak można się było spodziewać, wydanie albumu swojego byłego chłopaka uczciła także Ariana Grande. Na Instagramie piosenkarki, w sekcji Stories, w dniu premiery pośmiertnej płyty Mac Millera pojawiła się okładka albumu "Circles". Beż żadnego komentarza, bo przecież żadne słowa nie są tu już potrzebne - wszyscy fani świetnie wiedzą, jak ważny dla Ari był Mac Miller. Nazywała go w końcu miłością swojego życia.

Mac Miller - Circles - okładka na Instagramie Ariany Grande
Autor: instagram.com / Ariana Grande

MAC MILLER - CIRCLES: TRACKLISTA I SZCZEGÓŁY

Płytę Circles otwiera utwór o tym samym tytule. W dniu premiery pośmiertnego albumu Mac Millera piosenka ukazała się na YouTube. Wcześniej pojawił się tam także utwór "Good News" (nr 4 na krążku).

Tracklista pośmiertnej płyty Mac Millera prezentuje się następująco:

 1. "Circles"
 2. "Complicated"
 3. "Blue World"
 4. "Good News
 5. "I Can See"
 6. "Everybody"
 7. "Woods"
 8. "Hand Me Downs"
 9. "That's on Me"
 10. "Hands"
 11. "Surf"
 12. "Once a Day"

Autorem wszystkich kawałków na płycie Circles jest oczywiście Mac Miller. Krążek trwa nieco ponad 48 minut.

UWAGA: Płyty Circles możecie posłuchać w całości niemal we wszystkich znanych serwisach z muzyką oraz na YouTube. Pełną listę serwisów, w których opublikowano pośmiertny album Mac Millera, znajdziecie na oficjalnej stronie poświęconej raperowi.

Mac Miller zmarł 7 września 2018 roku. Powodem śmierci rapera było przedawkowanie narkotyków.

Kilka miesięcy przed śmiercią Mac rozstał się z Arianą Grande, która po zerwaniu z nim zaczęła spotykać się z komikiem SNL, Petem Davidsonem. Para szybko się zaręczyła, po czym... Ariana zostawiła Davidsona.

Po śmierci Mac Millera Ari wielokrotnie wspominała swojego byłego chłopaka. Piosenkarka nazywała Mac Millera miłością życia. Według wielu fanów znaczna część wydanej pośmiertnie płyty Malcolma dotyczy właśnie jego związku z Arianą.

NAJNOWSZE