Ariana Grande chce DOŻYWOCIA dla dilera Mac Millera! Sprzedał mu podróbki?

2019-09-09 12:35 mw
Ariana Grande i Mac Miller
Autor: AUG/FaceToFace/REPORTER, Rex Features/East News

Amerykańskie media poinformowały, że policja aresztowała domniemanego dilera byłego chłopaka Ariany Grande. Mac Miller miał kupić narkotyki od 28-letniego Camerona Jamesa Pettit. Tabletki, które nabył raper, były prawdopodobnie śmiercionośną podróbką. Zdaniem jednego z serwisów, Ariana Grande chce, by diler został za to skazany na karę dożywocia!

Ariana Grande wciąż nie może pogodzić się z niespodziewaną śmiercią swojego byłego chłopaka, Mac Millera. Raper był prawdopodobnie największą miłością piosenkarki, która mimo bolesnego rozstania z Mac Millerem, bardzo boleśnie przeżyła jego odejście.

Przypomnijmy, że Mac Miller zmarł 7 września 2018 roku w swoim domu w Studio City. Przyczyną śmierci muzyka było zażycie przez niego śmiertelnej dawki alkoholu, kokainy i fentanylu. Ta ostatnia substancja pochodzić mogła od dilera, który właśnie niedawno został aresztowany przez policję z Los Angeles.

DILER MAC MILLERA ARESZTOWANY. ARIANA CHCE DLA NIEGO DOŻYWOCIA

Jak podają amerykańskie media, prokuratura w Los Angeles od niemal roku prowadzi śledztwo w sprawie śmierci Maca Millera. Odpowiedzialnym za zgon muzyka może być aresztowany właśnie mężczyzna, 28-letni Cameron James Pettis. To właśnie od niego Mac Miller miał dostać tabletki, które doprowadziły do jego śmierci.

>> Ariana Grande pozwała markę Forever 21 na 10 mln dolarów za zatrudnienie jej sobowtórki!

Według najnowszych informacji z amerykańskich mediów, używki dostarczone Mac Millerowi przez dilera mogły być podróbką oryginalnych tabletek. Ich skład mógł znacznie różnić się od środków, które uzależniony od narkotyków Mac Miller zażywał wcześniej. Mogło to przyczynić się bezpośrednio do zgonu muzyka.

Serwis TMZ powołując się na źródła zbliżone do Ariany Grande twierdzi, że piosenkarka jest zdruzgotana najnowszymi doniesieniami. Autorka albumu Sweetener miała stwierdzić, że diler Mac Millera zasługuje na dożywocie, podobnie jak wszyscy inni, którzy zaopatrywali rapera w narkotyki.

Ariana Grande i Mac Miller
Autor: Ronin 47/London Entertainment/EAST NEWS

Ariana Grande i Mac Miller poznali się w listopadzie 2012 roku. Ich znajomość rozpoczęła się od niewinnej wymiany zdań na Twitterze.

>> Ariana Grande oskarżana o korzystanie z autotune'a! "Mogę to zrobić u ciebie w salonie"

Zdaniem wielu fanów i przyjaciół piosenkarki, Mac Miller był miłością życia Ariany Grande. Artystka do dziś nie może pogodzić się z jego odejściem. Niektórzy twierdzą, że Ari ma wyrzuty sumienia, ponieważ kilka miesięcy przed śmiercią Mac Millera zdecydowała się zakończyć ich związek.

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE