Luke Perry w szpitalu. Gwiazdy Beverly Hills 90210 wspierają przyjaciela!

2019-03-01 7:56
Shannen Doherty i Luke Perry
Autor: www.instagram.com/theshando Shannen Doherty i Luke Perry

Luke Perry leży w szpitalu. Serialowy Dylan McKey doznał rozległego udaru mózgu. Przyjaciele-aktorzy wysyłają słowa wsparcia gwiazdorowi Beverly Hills 90210. Przeczytajcie, co napisali Shannen Doherty i Ian Ziering! Ich wiadomości adresowane do Luke'a w mediach społecznościowych są bardzo wzruszające.

W czwartek, 28.03.2019, świat obiegła smutna wiadomość, że Luke Perry jest w szpitalu. Aktor, który sławę zawdzięcza serialowi Beverly Hills 90210, doznał udaru mózgu. Fani wspierają gwiazdora w powrocie do zdrowia. Również koledzy z planu kultowego serialu wyrażają swoją troskę o Luke'a.

Beverly Hills 90210 to serial, który powstawał w latach 90. XX wieku i zdobył olbrzymią popularność wśród młodzieży. Aktorzy produkcji zdobyli wówczas ogromną popularność. Dziś, prawie 30 lat później, gwiazdy serialu mają ponad 50 lat, jednak - jak się okazuje - wciąż się przyjaźnią i bardzo wzajemnie wspierają.

PRZECZYTAJ!
Luke Perry

Autor: AFP

Luke Perry

Luke Perry w szpitalu! Gwiazdor Beverly Hills, 90210 i Riverdale miał udar

Serwis TMZ doniósł, że w środę rano, około godziny 9:40, Luke Perry trafił do szpitala. Aktor przeszedł poważny udar mózgu.

Portal Variety dotarł do osoby z bliskiego otoczenia aktora. Z jego relacji wynika, że serialowy Dylan McKey jest w szpitalu w Los Angeles. Nie wiadomo na razie, jaki jest stan aktora. Wiemy jedynie, że Luke Perry znajduje się pod stałą obserwacją.

Gwiazdy serialu Beverly Hills 90210 wspierają przyjaciela wpisami w serwisach społecznościowych.

Mój przyjacielu. Ściskam cię mocno i daję ci moją siłę. Dasz radę.

- napisała Shannen Doherty, która sama ma za sobą ciężką walkę z nowotworem. Post poświęcony Luke'owi zamieścił w sieci także Ian Ziering:

Żadne słowa nie wyrażą tego, co czuje moje serce, słysząc szokujące wiadomości. Pomódlmy się wszyscy za jego szybki powrót do zdrowia.

NAJNOWSZE